reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog godny polecenie, pracujący w szpilatu.

temat juz trochę stary ale odpowiem bo może się komuś przyda.
moją ciąże prowadził właśnie dr Ciepiela i bardzo go polecam. facet jest rzetelny i konkretny (poza tym ze jest super mily i odstresowujący) ale dmucha na zimne zawsze musi zweryfikowac najdrobniejsze uchylenia od norm. za kazdym razem zleca komplet badan, robi krotkie usg zeby zobaczyc czy wszystko jest ok. co tu duzo pisac- polecam go z czystym sumieniem. na pewno poprowadzi moją 2 ciążę! jesli chodzi o badania prenatalne polecam dr Węgrzynowskiego- najlepszy specjalista w tej dziedzinie w calym zachodniopomorskim.
a co do szpitala to ja wybrałam police i tez bardzo sobie chwalę. moj poród odbierało 3 lekarzy (mialam ciezki porod) m.in dr świderski i dr klimczak. opieka okołoporodowa też super i wg. na duzy+ zasługują plątające się wszędzie praktykantki, ktore są zawsze chętne do pomocy, zawsze usmiechnięte i chętnie porozmawiają o troskach mam. no i przede wszystkim pomogą przy rozbujaniu laktacji:)
 
reklama
Ja mogę polecić dr Żebiełowicza oraz dr Rzepkę. Dr Rzepka nie prowadził mojej ciązy, poznałam go w szpitalu, pracuje na Pomorzanach. Dziewczyny były bardzo zadowolone. Ja z jego opieki szpitalnej również. Lekarz i człowiek w jednym, w ciezkich chwilach potrafił porozmawiać po ludzku, wytłumaczyć.
 
Tak, chodzę do jego prywatnych gabinetów w Szczecinie :tak: Wspaniały lekarz, prowadził moją ciążę i nadal nie zamierzam go zmieniać - konkretny, rzeczowy, bez dorabiania ideologii do niczego. To w takim razie która pierwsza na wizycie ta umieści info czy nadal pracuje w szpitalu w Stargardzie :-p
 
reklama
Dzisiaj dzwoniłam i umówiłam się na wizytę na 22 stycznia - dopiero ale może to i lepiej bo ciąża będzie większa i na usg będzie cokolwiek widać. Na Andrzejewskiego pewnie byłoby szybciej ale tam znowu usg nie ma.
 
Do góry