reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog godny polecenie, pracujący w szpilatu.

Witam.
Nie polecam dr.Kariny Engel,poszłam do niej bo koleżanka chodziła,a nikogo innego nie znała.powinnam mieć cc .i zapytałam ją o to czy po ostatniej cc .teraz też będę miała,a ona że po co.więc ją na to że ur.dziecko niedotlenione i mam traumatyczne przezycia i wolę nie rodzic jak nie m uszę naturalnie.więc stwierdziła że może będzie dobrze a jak nie będziecie to wtedy mi zrobią cc.byłam w ok 24 tyg.ciąży i zrezygnowałem z niej.resztę ciąży prowadził dr.Wegrzynowski z vitro life klinik.tu już było oczywiste że cc.choć ma tak dużo usg że nie ogarnia i jest wrażetnie zdawkowosci,ale jak nic się nie dzieje to ok.ceny wysokie za wizytę bez usg 120 zł.z usg 350 zł.na cesarkę wysłał mnie do kolegi z pokoju obok który pracuje w zdrojach ,dr.Marek Bilar to zalowalam że całej ciąży on mi nie prowadził .cesarke zrobił mi super i z jego usług będę korzystała.trafiłam na 1 wizytę do dr.Baczkowskiego.spokojny odpowiedział na wszystkie zaległe pytania a byłam w ok36tyg.fajny człowiek.pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :)
A czy któraś zna dr Marka Bilara? Chciałabym się przenieść do niego lub do dr Iry i zbieram opinie :)
Wiem, że pracuje w Vitro i ma też gabinet na Woj. Polskiego. Do Vitro raczej nie chciałabym chodzić, bo strasznie tam kasę zdzierają, ale w sumie nie wiem ile kosztuje u niego normalnie wizyta w jego gabinecie.
Z góry dzięki za info :)
 
Moją ciążę od początku prowadzi dr Cezary Partyka. Jest to też mój ginekolog od kilku ładnych latek. Przyjmuje w przychodni koło szpitala na Golęcinie, ma też prywatny gabinet chyba na Przecławiu, a dyżury ma w szpitalu MSWiA. Niestety już nie pracuje na porodówce, czego bardzo żałuję :( Tak czy siak lekarza baaardzo polecam. Jest bardzo delikatny w tym co robi, stawia zdrowie maluszka na pierwszym miejscu :) Nie oszczędza na badaniach i USG, bardzo dba o swoje ciężarówki, można do niego dzwonić o każdej porze dnia i nocy z każdym problemem. A na wizytę najdłużej czekałam tydzień. Polecam gorąco zwłaszcza tym, co nie chcą wydawać niepotrzebnie pieniędzy i potrzebują dobrego lekarza z NFZ!
 
reklama
Czy ktoś może polecić dobrego ginekologa od cesarskich cięć? Ktoś rodził przez cc w ostatnim czasie Pomorzany bądź Zdroje? Ciążę prowadzi dr Ira, ale on chyba pracuje w Stargardzie, a wolę tu albo tu i nie wiem co wybrać.
 
Do góry