reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog godny polecenie, pracujący w szpilatu.

Ja rodziłam w 2014 r przez cc na zdrojach (poród zaczął się na sali porodowej ale wynikły komplikacje i mnie na cc zabrali szybko). Jestem zadowolona, blizna super się zagoiła,nic mnie nie ciągnęło. Nie pamiętam kto wykonał cc. Ale w 2016 urodziłam naturalnie i nie było problemu z blizną. Polecam zdroje wszystkim :)

Biedronka
 
reklama
Cześć Wszystkim przyszłym i obecnym Mamom!:)
Dołączam do Was i startuje z pytaniem o ginekologa do prowadzenia ciąży na NFZ w Szczecinie...
Od razu powiem, że przeczytałam cały wątek i obdzwoniłam każdego ginekologa o którym padły tu dobre słowa i na NFZ najwcześniej mogę się wybrać w lipcu ( dr. Ziętek), wrześniu ( dr. Pychtin), oraz w grudniu (!) ( dr. Dziurawiec). Reszta lekarzy przyjmuje prywatnie. Ponieważ post jest dość stary proszę Was, może znacie polecacie ginekologa którego nie wymieniłam wyżej a wiecie, że przyjume na NFZ. Z góry dziękuję :)
 
Cześć :)
Chciałabym rodzic w Zdrojach, ale niestety nie znam tamtejszych lekarzy...
Myślałam, żeby zapisać sie do dr Bittel. Ktoś miał z nią do czynienia? :)
 
reklama
Pan Doktor Andrzej Puchalski z Diagnozy na Felczaka jest najlepszy! Jako pacjentka czuję się fachowo zaopiekowana. Do doktora trafiłam w rok po poronieniu w 9 tygodniu. Wielomiesięczne trudności w ponownym zajściu w ciążę okazały się mieć swoją konkretną przyczynę - i Pan Doktor wychwycił ją już w pierwszym wywiadzie. Po wprowadzeniu zaleceń, leków oraz wdrożeniu diety udało mi się zajść w ciąże już w następnym cyklu :) polecam bardzo serdecznie tego przemiłego, zaangażowanego dobrego człowieka i wspaniałego lekarza.

edit: niestety z tego co się dowiedziałam ostatnio - doktor już nie pracuje na porodówce ale wciąż przyjmuje prywatnie w Diagnozie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry