reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog Kraków kogo polecacie?

Dołączył(a)
24 Marzec 2017
Postów
4
Hej przygotowuje się do ciąży czy możecie polecić dobrego specjalistę? najlepiej wolałabym prywatnie
Chciałabym porad od kobiet które już urodziły dzidziusia :)
nie chce sugerować opiniami z internetu z portali np "znany.lekarz" bo dowiedziałam się że nie są one do końca wiarygodne .
Z góry bardzo Wam dziękuję za wszystkie porady :)
 
reklama
Ja polecam prof. Krzysztofa Rytlewskiego. Przyjmuje przy ul. Krowoderskej. Prowadził moja pierwszą ciąże i zareagował w odpowiednim momencie - miał przeczucie. W razie złego samopoczucia zawsze odbierał telefon. Ceny na prawdę umiarkowane. Teraz też do niego chodzę.
 
Ja z czystym sumieniem polecam Pania ginekolog , ktora przyjmuje w Klinice Vesuna w Krakowie na Dobrego Pasterza ma świetne podejście do pacjenta. Jest cierpliwa, bardzo dokładna, podczas badania wszystko skrupulatnie wyjaśnia i tłumaczy, nie trzeba o nic dopytywać. Na konsultację poświęca tyle czasu ile wymaga dana wizyta, nigdy się nie spieszy, a co dla mnie jest bardzo istotne. Klinika wyposazona jest w bardzo dobre usg, przed zajsciem w ciaze nie docenialam tego tak bardzo, ale teraz gdy w brzuszku chowa sie malenstwo wspaniale jest je modz podgladac, a obraz tego usg jest naprawde swietnej jakosci - kazdej mamie polecam wykonanie choc raz 4 d piekne przezycie!!! Polecam Klinike i Pania doktor.
 
a ja mogę polecić dra Jankowskiego i klinikę Femina, tam z całą pewnością otrzymasz taką opiekę, na jaką zasługujesz.
 
Przy obu ciążach prowadził mnie dr Tomasz Basta. Na pewno przyjmuje w Intima Clinic, ale może gdzieś jeszcze. Super podejście, dużo uwagi poświęca. Wszystkie usg to były dla mnie wielkie przeżycia i dostawałam maks informacji i jeszcze na dodatek bardzo ładne zdjęcia. Nie miałam żadnych perturbacji na szczęście. Generalnie czułam się bardzo dobrze zaopiekowania.
 
Moją ciążę prowadzi Pani doktor Dagna Ochrem z Rajtar Medica i jestem bardzo szczęśliwa, że do niej trafiłam - wizyty są bardzo przyjemnie, a Pani doktor jest serdeczną i ciepłą osobą :) dzięki czemu jestem spokojniejsza jeżeli chodzi o ciążę.
 
reklama
Pierwsza ciąża prowadzona przez dr Danutę Jachimczyk-Prociak, mega polecam. Pani Doktor cierpliwa, uśmiechnięta, odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Przyjmuje w Scanmedzie i w Imedzie24. Teraz też u niej prowadzę ciążę :)
 
Do góry