reklama

Ginekolog Kraków kogo polecacie?

Od
24 Marzec 2017
Odpowiedzi
0
Hej przygotowuje się do ciąży czy możecie polecić dobrego specjalistę? najlepiej wolałabym prywatnie
Chciałabym porad od kobiet które już urodziły dzidziusia :)
nie chce sugerować opiniami z internetu z portali np "znany.lekarz" bo dowiedziałam się że nie są one do końca wiarygodne .
Z góry bardzo Wam dziękuję za wszystkie porady :)

reklama
Od
13 Lipiec 2017
Odpowiedzi
1
Większość takich opinii jednak jest wiarygodna. Warto jest również zasięgnąć opinii znajomych. Na pewno masz jakieś kolezanki, które rodziły i które mają wyrobioną opinię o lekarzach u których się leczyły i którzy prowadzili ciążę. Zapytaj się.

Ze swojej strony polecam Prima med. prima-med.info

Ostatnia edycja:

Jagoda Jagoda

Zaangażowana w BB
Od
28 Styczeń 2018
Odpowiedzi
1
Ja polecam prof. Krzysztofa Rytlewskiego. Przyjmuje przy ul. Krowoderskej. Prowadził moja pierwszą ciąże i zareagował w odpowiednim momencie - miał przeczucie. W razie złego samopoczucia zawsze odbierał telefon. Ceny na prawdę umiarkowane. Teraz też do niego chodzę.

Od
13 Sierpień 2018
Odpowiedzi
0
Ja z czystym sumieniem polecam Pania ginekolog , ktora przyjmuje w Klinice Vesuna w Krakowie na Dobrego Pasterza ma świetne podejście do pacjenta. Jest cierpliwa, bardzo dokładna, podczas badania wszystko skrupulatnie wyjaśnia i tłumaczy, nie trzeba o nic dopytywać. Na konsultację poświęca tyle czasu ile wymaga dana wizyta, nigdy się nie spieszy, a co dla mnie jest bardzo istotne. Klinika wyposazona jest w bardzo dobre usg, przed zajsciem w ciaze nie docenialam tego tak bardzo, ale teraz gdy w brzuszku chowa sie malenstwo wspaniale jest je modz podgladac, a obraz tego usg jest naprawde swietnej jakosci - kazdej mamie polecam wykonanie choc raz 4 d piekne przezycie!!! Polecam Klinike i Pania doktor.

arabica

Zaciekawiona BB
Od
13 Maj 2009
Odpowiedzi
0
a ja mogę polecić dra Jankowskiego i klinikę Femina, tam z całą pewnością otrzymasz taką opiekę, na jaką zasługujesz.

Od
17 Marzec 2019
Odpowiedzi
0
Aktualnie chodzę do doktora Tomasza Karasińskiego. Przyjmuje prywatnie na Cieszynskiej. Prowadzil moje dwie ciąże i nic na tego lekarza powiedzieć nie mogę. Świetne podejście do pacjentów, bardzo dobre nastawienie i super atmosfera podczas wizyty. Wiadomo, ze wizyta u gina do najprzyjemniejszych nie należy ale tutaj zero krępacji.

Ciąże również prowadzone z zaangażowaniem.

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku