reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog Kraków kogo polecacie?

Pierwsza ciąża prowadzona przez dr Danutę Jachimczyk-Prociak, mega polecam. Pani Doktor cierpliwa, uśmiechnięta, odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Przyjmuje w Scanmedzie i w Imedzie24. Teraz też u niej prowadzę ciążę :)
Cześć, ja właśnie zastanawiam się nad Panią Danutą. Jak wyglada sama kwestia porodu, gdy ona jest lekarzem prowadzącym? Czy pracuje w jakimś szpitalu? Była przy porodzie w Twoim przypadku? Możesz coś więcej na ten temat napisać?
 
reklama
Cześć, ja właśnie zastanawiam się nad Panią Danutą. Jak wyglada sama kwestia porodu, gdy ona jest lekarzem prowadzącym? Czy pracuje w jakimś szpitalu? Była przy porodzie w Twoim przypadku? Możesz coś więcej na ten temat napisać?
Niestety nie pracuje w żadnym szpitalu. Nie było jej przy porodzie. Oplacalam sobie położna, żeby mieć ją na wyłączność.
 
Podczas porodu nikt nie pytał mnie o lekarza prowadzącego ciążę. Cały czas pieczę nade mną trzymała położna. Ona jest najważniejsza osobą, która wszystko przez caly poród ogarnia. Lekarz tak naprawdę pojawia się tylko na sam koniec, najczęściej wtedy kiedy trzeba kobietę po porodzie zeszyc....

Komplikacji większych nie miałam, ale prywatny numer do Pani Doktor oczywiście otrzymałam 😉

Jeśli chciałabyś mieć lekarza, który prowadzi ciążę i jest potem przy porodzie to może rozważ ordynatora że szpitala Rydygiera? Słyszałam na jego temat tylko pozytywne oceny 😉
 
Szukam opinii na temat dr Magdaleny Trojnar-Podleśny. Jakieś opinie na temat tej lekarki?
Ja do niej chodzę. Narzekać nie mogę. Ale w obliczu Covida trochę nie podoba mi się jej podejście - info na stronie, że jak pacjentka chora, to niech sobie podaruje wizytę (pytanie co z tymi, które MUSZĄ mieć wizytę?) Czytałam też w sieci, że jakiejś dziewczynie w zaawansowanej ciąży nie pozwoliła przyjść do gabinetu, bo jej wyszedł pozytywny test na Covid i kazała dzwonić na SOR jak nie będzie czuć ruchu płodu... Dla mnie to nie do przyjęcia, ale też dziwne, bo wydawała mi się dość rozsądna. Poza tym dość dobrze i skrupulatnie tłumaczy wszystko, wykazuje zainteresowanie dolegliwościami (mam chorobę autoimmunologiczną).
 
Hej przygotowuje się do ciąży czy możecie polecić dobrego specjalistę? najlepiej wolałabym prywatnie
Chciałabym porad od kobiet które już urodziły dzidziusia :)
nie chce sugerować opiniami z internetu z portali np "znany.lekarz" bo dowiedziałam się że nie są one do końca wiarygodne .
Z góry bardzo Wam dziękuję za wszystkie porady :)
Ja chodzilam do dr Janasa do Lk medu bo mieszkam na grzegórzeckiej. Swietny ginekolog, bardzo dociekliwy, uważny na pacjentke.
 
reklama
reklama
Do góry