reklama

Ginekolog Kucharski na Soczi Mokotów

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez asia2211, 4 Marzec 2010.

1. asia2211

asia2211 Początkująca w BB

Witam,
    Mam pytanie i potrzebuję szybkiej odpowiedzi, a mianowicie, jutro rano wybieram się do lekarza na potwierdzenie ciąży, :tak:pierwsze wizyta, więc zapewne trzeba będzie wybrać lekarza, który do końca będzie się zajmował moją ciążą. Wcześniej bywałam u dr. Kucharskiego, wrzucili mnie do niego pomimo, że umawiałam się do dr Witkowskiego:no:. Mam małe wątpliwości co do tego doktora, ponieważ za każdym razem kiedy byłam wydawał mi się, że zależy mu jedynie na tym aby jak najszybciej zakończyć wizytę! Bardzo proszę o pomoc, może znacie jakiekgoś dr na Soczi wartego polecenia......oraz jeśli ktoś mógłby się podzielić doświadczeniami z dr Kucharskim.....wszędzie czytałam, że wybór lekarza na pierwszej wizycie jest bardzo ważny

2. asia2211

kurcze nikt nie pomoże? a może ktoś mógłby polecić jakiegoś innego dobrego ginekologa na Soczi?

3. reklama
  4. Framama

Framama A teraz SERCA mam dwa!

a czy to jest krzysztof tomasz kucharski? co przyjmuje też w damianie?

5. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

ja z soczi polecam witkowskiego - terminy są odległe, ale warto!
    kucharski - woli spotykać sie z formami farmaceutycznymi niż z pacjentkami. i wogóle taki troche dziwny jest, oprócz babeczek na fotelu gonekologocznym, lubi pooglądac "rozbieraną" prasę...

6. asia2211

obawiam się że to nie jest ten sam człowiek

7. asia2211

Elżbietka- tak mi się właśnie wydawało, wizyta zawsze trwa 5 minut i tylko skierowania na badania. A o Witkowskim słyszałam wiele pozytywnych opinii....a powiedzcie mi czy teraz mogę sobie spokojnie zmienić lekarza i gdzie to powinnam zgłosić, karty ciąży nie mam jeszcze założonej jestem umówiona na 23 marca.

8. Elżbietka

mozesz zadwonic/pójsc i sie przepisac do witkowskiego

9. asia2211

a oni obaj przyjmują w tym samym gabinecie? tj. 142

10. reklama
  11. Elżbietka

tam są dwa gabinety, tzn pośrodku jest rejestracja, i po obu stronach gabinety. ale to w sumei w tym samym miejscu, nr gabinetu nie pamiętam.

12. asia2211

dzięki wielkie:-)

Poleć forum