reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog Lublin

reklama
Dr Styk ze szpitala na lubartowskiej polecam chodzę do niego od lat obecnie prowadzi moją drugą ciąże tylko że on przyjmuje tylko prywatnie...pozdrawiam
 
Ja polecam dr Wawrzycką ze szpitala na Lubartowskiej, prowadziła moje 2 ciąże, byłam bardzo zadowolona
 
Dr Styk ze szpitala na lubartowskiej polecam chodzę do niego od lat obecnie prowadzi moją drugą ciąże tylko że on przyjmuje tylko prywatnie...pozdrawiam
Jeśli chodzisz do tego Styka od lat to współczuję, znaczy że dobrze leczy swoją kieszeń. Ja mam z nim najgorsze doświadczenia.
 
W Lublinie polecam Tomasza Mazurka, przyjmuje w szpitalu jana Bożego. Można też spotkać się prywatnie Link do: Ginekolog, endokrynolog, diabetolog - Donna Vita Lublin
Odradzam. Dwa razy na rzekomo dokładnych badaniach prenatalnych pomylił płeć mojego dziecka. A tzw. ginekolog ze wsi nie. W 12 tygodniu to rozumiem, ale w 22 nie zorientować się? 😳
Całe badanie szybkie, chaotyczne, niedbałe. Łącznie z zaproszeniem do gabinetu mojego męża i starszych dzieci, usadzeniem ich i poinstruowaniem gdzie mają patrzęć, wbiciem do kompa, że wszystko jest w normie, wizyta trwała 5 MINUT! 🤬.
Na początku długo szukał płci, na czym mi totalnie nie zależało, bo miałam syna, córkę i swoje lata, więc marzyłam o zdrowym dziecku. To nie. Koleżanki miały wykresy, podane wskaźniki w liczbach, a ja wszystko zaznaczone "w normie".
Znam pediatrę, u której dziecka pan Mazurek nie wyłapał trisomii 21. Jestem w stanie w to uwierzyć, przy tak niedbale i szybko robionym badaniu. Nawet zapisał mi na wyniku, że dziecko ma żeńskie narządy płciowe. 🙄 A wad wrodzonych nie wyłapał. Nie polecam.
 
Do góry