reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog NFZ

Mam pytanie czy któraś z Was chodzi do ginekologa na NFZ? Z obserwowanych podobnych wątków, każda z Was poleca jedynie prywatnych lekarzy, jestem ciekawa dlaczego? Nie ma już dobrych lekarzy na NFZ? Dopiero zaczynam starania o dzidziusia i tak na prawdę nie mam zbyt dużo pieniędzy aby chodzić na wizyty co miesiąc prywatnie.
Ja też chodziłam na NFZ. Uważam, że nie ma sensu płacić za podstawowe badania krwi czy moczu, które lekarz zleca co miesiąc. Plus sama wizyta co miesiąc- też. Prenatalne badania- jak najbardziej- to warto zrobić prywatnie- ( tu nie ma wyjścia, no chyba że są wskazania lub wiek), czy te USG 3D/4D- jak najbardziej tak.
 
reklama
Do góry