reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog poloznik

Dołączył(a)
13 Styczeń 2017
Postów
7
Witajcie [emoji8] szukam jakiegoś dobrego ginekologa prywatnego w Szczecinie najlepiej gdzieś w centrum i jakby to była pani która naprawdę ma do tego bardzo dobre podejście :) obecnie chodzę do medicusa lecz co przychodzę to badania robią się coraz droższe typu usg .. i miesięcznie na same wizyty kontrolne wydaje prawie 500 zł nie wliczając w to badań .. mam nadzieje ze pomożecie mi tutaj kogoś fajnego polecić ponieważ nie jestem stad i nawet nie wiem gdzie mam szukać ..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie [emoji8] szukam jakiegoś dobrego ginekologa prywatnego w Szczecinie najlepiej gdzieś w centrum i jakby to była pani która naprawdę ma do tego bardzo dobre podejście :) obecnie chodzę do medicusa lecz co przychodzę to badania robią się coraz droższe typu usg .. i miesięcznie na same wizyty kontrolne wydaje prawie 500 zł nie wliczając w to badań .. mam nadzieje ze pomożecie mi tutaj kogoś fajnego polecić ponieważ nie jestem stad i nawet nie wiem gdzie mam szukać ..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak masz ubezpieczenie to możesz na NFZ.. Ja chodzę do Vitro live. Mogę polecić lekarza jak coś to na priv. Ceny w sumie nie małe ale znają się na swojej pracy. Mogę polecić tobie str,, znany lekarz" i tam masz dużo opinii o lekarzach. Często tak szukam dobrych specjalistów.
 
Hej. Ja mogę polecić tylko lekarzy przyjmujących prywatnie. Dr Kasia Oronowicz - przyjmuje na Szafera - super babeczka! Profesjonalne i fachowe podejście! Chodzę do niej już prawie 7 lat, prowadziła mi drugą połowę ciąży. Byłam mega zadowolona. Pracuje też w szpitalu w Zdrojach. Drugi lekarz, którego mogę polecić to dr Głąbowski, przyjmujący w Vito Live. Bardzo ciepły człowiek. Prowadził mi pierwszą połowę ciąży. Pracuje też w szpitalu w Policach.
Ja ostatecznie wybierałam lekarza prowadzącego ciąże też pod kątem szpitala, w którym chciałam rodzi.
 
Hej. Ja mogę polecić tylko lekarzy przyjmujących prywatnie. Dr Kasia Oronowicz - przyjmuje na Szafera - super babeczka! Profesjonalne i fachowe podejście! Chodzę do niej już prawie 7 lat, prowadziła mi drugą połowę ciąży. Byłam mega zadowolona. Pracuje też w szpitalu w Zdrojach. Drugi lekarz, którego mogę polecić to dr Głąbowski, przyjmujący w Vito Live. Bardzo ciepły człowiek. Prowadził mi pierwszą połowę ciąży. Pracuje też w szpitalu w Policach.
Ja ostatecznie wybierałam lekarza prowadzącego ciąże też pod kątem szpitala, w którym chciałam rodzi.

A powiedz mi jaki jest koszt wizyty u tej pani Kasi ? Oraz gdzie to się dokładnie mieści ? Jest to jej prywatny gabinet czy nie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dr Halina Dziubińska-Walczak. Pomyślałam o niej jako prowadząca ciążę. Ktoś coś słyszał na temat tej pani doktor?
 
reklama
Dzień dobry, czy ktoś ma może opinie dotyczące ginekologa Konrada Pilarczyka, przymuje w Szczecinie i w Goleniowie? Opinie na jego temat skrajnie zróżnicowane - dziękuję!
 
Do góry