reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog Szczecin zespół antyfosfolifowy i toczeń rumieniowaty układowy

Hope

podwójna mama :-)
Dołączył(a)
18 Lipiec 2010
Postów
5 041
Dziewczyny szukam ginekologa, który poprowadzi ciążę podwyższonego ryzyka i ogarnia zespół antyfosfolipidowy i toczeń rumieniowaty układowy. Ale najpierw pomoże zajść w ciążę. Szczecin.

Dodatkowo 1 x ciąża pozamaciczna, usunięty jeden jajowód, jajeczkowanie prawdopodobnie głównie lub wyłącznie z jajnika po uszkodzonej stronie (niepotwierdzone jajeczkowanie ze zdrowej strony).

Macie pomysły, doświadczenie jak to ugryźć i do kogo uderzyć? Zwykły gin rozkłada ręce.
 
reklama
Dziewczyny szukam ginekologa, który poprowadzi ciążę podwyższonego ryzyka i ogarnia zespół antyfosfolipidowy i toczeń rumieniowaty układowy. Ale najpierw pomoże zajść w ciążę. Szczecin.

Dodatkowo 1 x ciąża pozamaciczna, usunięty jeden jajowód, jajeczkowanie prawdopodobnie głównie lub wyłącznie z jajnika po uszkodzonej stronie (niepotwierdzone jajeczkowanie ze zdrowej strony).

Macie pomysły, doświadczenie jak to ugryźć i do kogo uderzyć? Zwykły gin rozkłada ręce.
Kiedyś fajna poradnia leczenia niepłodności była na Unii Lubelskiej, przyjmowali tam doświadczeni lekarze. Od kilku lat przyjmują tam głównie rezydenci i to już nie jest fajne. Choć ja już tam nie chodzę ze 3 lata, to może coś się zmieniło.
Aktualnie chodzę do poradni przyszpitalnej w Policach do dr Orzechowska. Jestem zadowolona. Jestem po dwóch poronieniach, dr zlecała badania po poronieniach. Moje wyniki wyszły w miarę ok, jedne przeciwciała z zespołu antyfosfolipidowego wyszły podwyższone oraz 2 mutacje w genach i w aktualnej ciąży brałam acard i clexane. Nie wiem na ile w bardziej zaawansowanych przypadkach dr działa, ale ja jestem zadowolona. Przyjmuje też prywatnie.
Większość ginekologów nawet nie wie co to jest zespół antyfosfolipidowy.
 
Ja bym polecała dr Uzara, on pracuje w szpitalu na pomorzanach a prywatnie przyjmuje na bezrzeczu.

Ja chodzę również do Polic do poradni patologii ciąży, ale nie wiem czy przyjmują tam nieciezarne. W każdym razie jak uda się zajść to na pewno możesz się tam zgłosić.

Podobno w styczniu weszła jakaś ustawa i leczenie niepłodności przestało być finansowane przez NFZ, jeśli faktycznie tak jest to zostaje Ci chyba tylko prywata.
 
Do góry