reklama

ginekolog w Łodzi

Temat na forum 'Łódź' rozpoczęty przez aniwar, 19 Kwiecień 2010.

1. aniwar

aniwar Mamusia Bartusia:*

Cześć dziewczyny:-)
    mam ogromną prośbę....staram sie z mężem o dzidziusia....nie znam niestety fajnego ginekologa w Łodzi....mam jedna Pania doktor ale nie jestem do niej przekonana...jak okarze sie, że juz jestem w ciąży chciałabym od razu pójśc do fajnego specjalisty....zastanawiam sie czy iść na NFZ czy prywatnie. Nie wiem jak wgląda ta cala procedura wszystkich wizyt...kiedy pierwsza czy od razu usg. Wiem, że na NFZ jak sie idzie to te usg sa w dlugich odstepach a czy prywatnie to inaczej wygląda??
    Przerpaszam, że zadaje takie proste pytania ale nie mam pojęcia jak to wsyztsko wygląda a nie mam kogo sie poradzić. Będę bardzo wam wdzięczna za pomoc i wszystkie rady:-)

2. Magdasf1

Magdasf1 Kura domowa;)

Ja moge polecic pana Adama Jerzynskiego;-) Sama jeszcze tak niedawno radzilam sie na watku lodzkim bo nie znalam zadnego ginekologa w lodzi. On ma prywatna przychodnie ale maja podpisana umowe z NFZ:tak: wiec za pierwsza wizyte zaplacilam, a kazda kolejna byla juz na NFZ:-) Zwykle usg on mi robil, ale juz genetyczne czy polowkowe robilam prywatnie na duzo lepszym sprzecie:tak:

3. reklama
  4. aniwar

a czy slyszalas może jakies opinie o Pani dr tamarze michalskiej?

5. mamaEmilki2005

mamaEmilki2005 Justyna,potrójna mama...

Ja moją bliźniaczą ciążę prowadziłam u dr Krzysztofa Strużykiego. Obecnie przyjmuje na Lutomierskiej. Wiem że jest zastępcą ordynatora jednego z oddziałów szpitala przy ul. WIleńskiej.
    Miły, sympatyczny, najwyższej klasy fachowiec i mogłam na niego liczyć o każdej porze dnia i nocy. Polecam i jakby co - służę kontaktem na komórkę.

6. aniwar

dzięki, dziewczyny za odpowiedź:-)

7. cristalrose

cristalrose Fanka BB :)

Polecam doc. Kaczmarka z Matki Polki. Prywatnie przyjmuje w Gamecie na Leszczyńskiej. To świetny specjalista od USG, trudnych ciąż, np. po in vitro i generalnie sympatyczny człowiek. Ja chodzę do niego i wreszcie czuję się dobrze "zaopiekowana". Poza tym pracuje w klinice perinatologii CZMP, która ma najlepsze opinie rodzących.
    Niestety coś za coś - cena wizyty to 150zł.

8. emilka2626

emilka2626 Zaciekawiona BB

Ja również polecam doc.Kaczmarka, gdy w pierwszej ciąży miałam krwiaka między płodem a macicą i groziło poronieniu to on zaopiekował się mną w 100%.

http://www.zdjecia-slubne-lodz.com

9. Aneciak

Aneciak mama Zuzi 01.03.2010

zgadzam się - robił echo serca mojej Zuzi w 25tyg ciąży- potrafił ją dokładnie zbadać podczas gdy inni specjaliści od USG nie za bardzo

10. reklama
  11. marysia868

marysia868 mama Macieja

a jeśli na nfz to polecam dr.Wartalską przyjmuje w przychodni "nowe rokicie" a prywatnie dr Walczak z salve

12. dominiska

dominiska Początkująca w BB

Hej dziewczyny.
    Szukam dobrego ginekologa, kolezanka polecila mi Baradyna, ale nie byla u niego bardzo dawno i nie wie gdzie przyjmuje czy prywatnie czy nie. Byłabym wdzięczna jakbyscie dostarczyly mi takich informacji ;)
    z gory dzieki ;)

Poleć forum