reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Łodzi

rozpoczynam leczenie w Gamecie w Rzgowie, koło Łodzi. Macie jakieś doświadczenia? Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, klinika ładna, zadbana, pan doktor Radwan też bardzo profesjonalny, dobre podejście, sprawia wrażenie naprawdę miłego człowieka. Miała któraś z was kontakt? Możecie powiedzieć coś więcej?
 
reklama
a czy któraś może polecić położnika mającego umowę z NFZ który poprowadzi mi ciążę? nie ukrywam że wolę kobietę:zawstydzona/y: najlepiej gdyby pracował: Bałuty, śródmieście i te okolice. Podpowiedzcie coś:-)
 
alimama polecam poradnię w Matce Polce, przyjmuje tam dr Sobczak (kobieta) i dr Jaskuła (mężczyzna), ja akurat chodzę do Pana doktora, ale o Pani doktor słyszałam same pozytywne opinie :-) a położna mierząca i ważąca jest przesympatyczna :-)
 
rozpoczynam leczenie w Gamecie w Rzgowie, koło Łodzi. Macie jakieś doświadczenia? Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, klinika ładna, zadbana, pan doktor Radwan też bardzo profesjonalny, dobre podejście, sprawia wrażenie naprawdę miłego człowieka. Miała któraś z was kontakt? Możecie powiedzieć coś więcej?




ja leczyłam sie w salve i dzieki tej klinice mam Bartusia
 
Ja mogę polecić dobrego położnika - dr Grzegorz Guzowski.
Mam nadzieję, że jak zajdę w ciążę, to też mnie poprowadzi. :-)
 
może się powtarzam, ale polecam prof. Kalinkę. Ordynatora ze szpitala Madurowicza. Jest to specjalista od tzw. trudnych przypadków... polecam.
 
tez mialam "przyjemnosc" w salve medica ALE niestety mam tylko jedno spostrzezenie KASA KASA I JESZCZE RAZ KASA...powiedzial mi pan dr ( nazwiska nie wymienie ale mysle ze i tak wiadomo o kogo chodzi) ze z moimi wynikami nie mam szans na inseminacjie pozostaje tylko invitro a tymczasem jestem w ciazy poczetej naturalnie....chialabym zobaczyc mine pana doktora...a dlaczego pisze ze kasa a np tez ze chodzac tam ,mijalam sie z para kt na wizycie dowiedziala ze beda blizniaki i pan dr kazal po wizycie dolacic za nia .... nie smaczne i mimo wszystko bardzi nie ładne zachowanie...malo tego na badaniu droznosci wszyskie bylysmy traktowane jak na tasmie mieso armatnie...:crazy:
 
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i mam pytanie dotyczące dr Jaskuły, który przyjmuje w CZMP. Wiecie może czy dr obecnie pracuje na oddziale czy tylko w przychodni? Z góry dziękuje za odpowiedź.
 
reklama
Witam serdecznie was wszystkie dziewczyny:-)Mam do was pytanie poszukuje dobrego lekarza ginekologa na nfz w Łodzi
 
Do góry