reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Łodzi

Hej Aniwar polecam moją ginkę dr. Grażynę Nalewajko jest super lekarką skrupulatną i przyjemną choć na pierwszy rzut oka wydaje sie nie miła. Trzeba jednak pamiętac o wszystkich wizytach na ktore sie z nia umawiasz bo jak zapomnisz to lepiej zebys miala dobre wytlumaczenie. Pilnuje by twoja karta ciaza byla uzupelniona i pilnuje wszystkich twoich badań. To bardzo dobry specjalista! Przyjmuje w przychodni na Leczniczej na NFZ polecam tez polozna p. Beatę Nowak super kobitka i posiada duza wiedze jak rowniez potrafi dobrze doradzic. Mozna pytac o wszystko. Gdy juz zajdziesz w ciaze i bedziesz zastanawiala sie nad wyborem szpitala do rodzenia zdecydowanie polecam tylko i wylacznie ICZMP na chojnach. Pozdrawiam[emoji4]
 
reklama
a czy któraś może polecić położnika mającego umowę z NFZ który poprowadzi mi ciążę? nie ukrywam że wolę kobietę:zawstydzona/y: najlepiej gdyby pracował: Bałuty, śródmieście i te okolice. Podpowiedzcie coś:-)
Ul. Lecznicza 6
p.dr Grażyna Nalewajko (doktorowa z powołania przyjmuje na NFZ) [emoji6]
 
Ja od kilku lat, od momentu zmiany miasta jestem pod opieką nowego lekarza. Niestety do dawnej pani doktor zupełnie nie opłacało mi się jeździć, bo wszystko by wyszło zbyt drogo, zresztą też trudno by mi było znaleźć na to czas. Musiałam zapisać się do kogoś, kto będzie równie dobrym lekarzem, co poprzedni. Na szczęście znalezienie ginekologa w Łodzi nie jest takie trudne. W pierwszej kolejności trafiłam na tych lekarzy Link do: Ginekolog Łódź | Poradnia MelissaMed - jakieś wielkie szczęśliwe zrządzenie losu postawiło ich na mojej drodze. Pierwsza wizyta była krępująca, bo zapomniałam już jak to jest iść do nowego ginekologa. :) Na szczęście z czasem było coraz lepiej. Miałam przyjemność konsultować się z całą trójką specjalistów. Efekty są zadowalające. Udało się na tyle poprawić moje wyniki badań i ogólny stan zdrowia, że niedawno zaczęliśmy z mężem starania o dziecko i podobno wszystko jest na dobrej drodze! W przyszłości chciałabym, żeby ciążę również poprowadził ktoś, kto już zna mój organizm :)
 
Do góry