reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Łodzi

Ja mam dzisiaj wizytę u pani dr Agaty Cajdler - Łuby. Ponoć bardzo dobra lekarka... Zobaczymy jakie wrażenia będą po wizycie - postaram się o niej coś napisać. W czasie ciąży chodziłam do dr Honoraty Derbich, ale niestety bardzo się do niej zraziłam... Zgłaszając jej, że odczuwam silne bóle brzucha odpowiedziała mi: " A co ja mogę pani na to poradzić? " - dodam, że byłam zaraz po szpitalu z zagrażającym porodem przedwczesnym i byłam na lekach na podtrzymanie.
 
reklama
Kinia ona prowadziła obie moje ciąże i było ok. Mnie pasuje jako lekarz, choć myślałam, że jak będę rodzić w MP to chociaż przyjdzie zobaczyć czy wszystko w porządku. Mam nadzieję, że Ty też będziesz zadowolona.
 
Pani dr A. Cajdler - Łuba zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Przeprowadziła dokładny wywiad, następnie badanie ginekologiczne delikatne. Do sprawy podeszła profesjonalnie. Bardzo miła i jak na razie polecam!!
 
Ja również polecam dr Baś-Budecką! prowadziła moją trudną ciążę! Dzięki niej mam swoją córeczkę, bo trafiłam do niej po 2 poronieniach i skierowała mnie na badania, które wykazały przyczynę. wdrożyła leczenie i jest Martynka! wiem, że ludzie na nią narzekają, bo się nie uśmiecha :( dla mnie wcale nie musi się uśmiechać (chociaż bardzo często żartowała ze mną i w ogóle była miła i sympatyczna) dla mnie najważniejsze, że jest świetnym fachowcem. konkretnym, rzeczowym! jeśli jeszcze kiedyś będę chciała być w ciąży to tylko jej zaufam :) zresztą nadal do niej chodzę na kontrolę! a w ciąży chodziłam do niej prywatnie i na NFZ na Zieloną 25. tam robiła mi badania prenatalne małej i tam za wizyty nie płaciłam.
Jak już leżałam w Madurowiczu to codziennie do mnie zaglądała, pytała jak się czuję! robiła mi cesarkę i wszystko super poszło, chociaż były spore komplikacje i mogłam stracić macicę to ona ją uratowała! dla mnie jest najlepszym lekarzem z jakim miałam do czynienia, a wierzcie mi, że sporo lekarzy przeszłam!
 
Dziewczyny w czwartek nadjeżdżamy do Łodzi. Będziemy w Studio Tańca Jankowski, przy pl. Zwycięstwa 2. Napiszcie proszę, czy da się w pobliżu zaparkować sensowne? Czy tam w pobliżu jest jakaś knajpka? dziękuję:-) I czy będziecie na spotkaniu?
 
Witaj Aniaslu,no ja akurat w tej okolicy co piszesz byłam bardzo dawno
A co do czwartku,to ja mimo najszczerszych chęci niestety niet budzjet
Ale może kiedyś następnym razem?
Udanej wizyty życzę i imprezki
 
Ja chodzę do dr Lidii Biesiady. Jakieś półtora roku temu poleciła mi ja przyjaciółka. Zaszłam w ciąży i chcę przy tej lekarce zostać - choćby dlatego że w ŁDZ nie znam żadnych innych lekarzy, a ta wyleczyła mnie z infekcji, której żaden inny nie potrafił :/. Ufam jej, ale może... No wiecie, lepiej spytać. A więc czy ktoś zna tę lekarkę? :)
 
reklama
Do góry