reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Łodzi

reklama
A ja polecam Witolda Rogowskiego-pracuje w szpitalu im. Rydygiera (ostatnio został zastępcą ordynatora) i przyjmuje tez prywatnie. Co do dr Baradyna to trzeba się nastawić na jego specyficzne poczucie humoru, ale równiez polecam :-)
 
A ja chodziłam do dr. L. Gottwalda do Remedium i Salve. To jest ginekolog-onkolog, ale chodziłam do Niego "od zawsze" i nigdy się nie zawiodłam. Również ciążę poprowadził bardzo dobrze i mimo, że były ciężkie momenty, synek urodził się zdrowiutki:) Najciekawsze jest to, że Pan dr pewnie nawet gdyby Go wyrwać w środku nocy ze snu, to opowiedziałby przebieg całej mojej ciąży z pamięci:) Kolejny dzidziuś też będzie się rozwijał w moim brzusiu pod okiem dr. Gottwalda.
 
Czy któraś z Was wie, gdzie w Łodzi można dostać (lub kupić) po usg zdjęcie i/lub filmik? Do tej pory usg miałam robione w szpitalu, a stamtąd jedynie opis usg się dostaje. A chcielibyśmy właśnie zdjęcie Synka a może i filmik jakby się dało :).
 
Polecam Centrum Położnictwa i Ginekologii na Zielonej, zdjęcia na każdym USG i filmik w 3D można miec około 200zł z tego co pamiętam terminy też nie najgorsze. aha i to z filmem jest między 25, a 30 hbd
 
Witam
dr Dudarewicz nagrywa kazde usg, dostaniesz plytke z nagraniem badania nawet przy 'zwyklym' badaniu usg i kilka zdjec, wcale nie trzeba robic 3D czy 4D.
Zadzwon do niego (nr znajdziesz w przegladarce), ale najlepiej przed poludniem, bo nie rozmawia przez telefon gdy badania robi ;) i spytaj o cene, bedziesz wiedziec wtedy na 100%.
Polecam go serdecznie, bo to prawdziwy specjalista, dwojce moich pociech poznal plec w 12tc-nie pomylil sie :D
 
reklama
Do góry