reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Łodzi

reklama
Słyszałam, że w Łodzi dobrym lekarzem jest Adam Bitner. Wiem, że przyjmuje w SALVE na NFZ i jeszcze gdzieś na Wileńskiej.
Czy ktoś wie może coś o tym lekarzu z własnego doświadczenia?
Ja pewnie i tak spróbuję, chyba, że ktoś się faktycznie na nim zawiódł...
 
Hej.
Czy jeszcze ktoras tutaj zaglada??

Przeprowadzilam sie do Łodzi ale nie mam tu melduku. Moze wiecie jak wyglada wtedy wizyta u lekarza na nfz czy lepiej isc prywatnie??
Na pierwszej stronie polecaliscie dobrego lekarza macie moze numer telefonu do niego i czy cena za wizyte sie zmienila??
Ubezpieczona jestem ale tam gdzie mam meldunek.
 
Ja zaglądam, bo też szukam lekarza ;) Polecić niestety jeszcze nikogo konkretnego nie mogę, ale jeśli chodzi o ubezpieczenie, to nie ma rejonizacji lekarzy i do ginekologa położnika możesz iść gdzie chcesz.
Prywatnie- teoretycznie będziesz mieć szybsze terminy i brak problemów przy skierowaniach na badania. Ale ja jednak decyduję się na państwowego, bo zwyczajnie mnie nie stać. Nigdy niestety nie wiesz co nagle wypadnie, jakie badania dodatkowe trzeba będzie zrobić itp.
Kieruj się na pewno opiniami w internecie, ale pewnie nie tu, bo faktycznie nie bardzo ktoś tu teraz zagląda, tylko przez rankingi lekarzy.
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego doboru lekarza :-)
 
Ja polecam dra Hincza. Pracuje w ICZMP, ale nie wiem, czy przyjmuje gdzieś państwowo - ja chodziłam prywatnie... Od Bożego Narodzenia miałam zagrożenie przedwczesnym porodem (a termin na 28.02), a dzięki temu lekarzowi donosiłam do 18.02.
 
A ja z czystym sumieniam polecam dr. Jerzynskiego, nie wiem czy jeszcze pracuje na Łanowej ale napewno pracuje w Salve. Dla mnie pelna profeska, mily, dokladny,odpowie na wzystkie oytania, nie faszeruje bez podstaw tabsami.
Co do rankingu lekarzy w internecie to pozwole sobie nie zgodzic...internet to taki "swiat" ze nie widzisz kto pisze komentarze. Najlepiej popytac znajomych, mam juz z dziecmi itd.
 
Z tym rankingiem na pewno częściowo racja, ale po prostu mi się póki co wszystkie opinie z internetu pokrywają z tymi "na żywo". Wolę sprawdzić w wielu źródłach.
Tym lepiej, że jest forum, bo możemy się dowiedzieć od bardziej doświadczonych mam gdzie szukać w Łodzi lekarza :-)
 
A jakiegos lekarza państwowo mozecie polecic??
Kurcze ja nie mam tutaj za duzo znajomych, poki co same siostry mojego M. bo mozna powiedziec ze od miesiaca tutaj mieszkam.
Mieszkamy na górnej moze wiecie gdzie tu isc do lekarza ginekologa??
Czy do lekarza na politechnice moga chodzic tylko studenki??
Bo jak szlam tam tylko widzialam gabinet.
 
MI trudno polecić jakiegoś państwowego lekarza, bo całą ciążę i przed chodziłam prywatnie do dr Gruszczyńskej_Walczak. Super babka ale dla ciężarówek to minus jest taki, ze ona nie pracuje już w szpitalu (wcześniej w Madurowiczu). Ale jest rpzesympatyczna, wzbudza zaufanie i można do niej dzwonić o każdej porze. Pewnie następna ciążę tez bedę chciała u niej prowadzić :)) Natomiast teraz przydałoby mi ise zrobić kontrolene cyto i tak kombinuję czy nie iśc na nfz, tylko nie wiem jak to zrobić .... Pomocy ... Czy trzeba isć do przychodni i umówic sie u gina. Miec książeczke ubezp. wystarczy ????
 
reklama
kasfree: wystarczy mieć kartę ciąży. Kobiety w ciąży są pod opieką państwową i przysługuje im NFZ. A tak zwyczajnie książeczka wystarczy, ale teraz stempelek ważny jest tylko miesiąc...

matitka: nie wiem jak na Politechnice, ale w Palmie (to jest chyba Uniwersytetu) przyjmują każdego, kto ma NFZ, więc myślę, że tam też. Zadzwoń najpierw i się upewnij, żebyś niepotrzebnie nie latała. A ja polecam (nie z doświadczenia, a z polecenia innych ciężarówek) poradnię przy Madurowiczu (ale to na Polesiu).
 
Do góry