reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Łodzi

Hej, ja mogę szczerze polecić dr Małgorzatę Perenc z Madurowicza -prowadziła moją ciążę i w życiu bym jej nie zamieniła :) Ciepła, życzliwa, zawsze ma czas dla każdego mimo że ma obłożenie. Mozna poczytać opinie o niej na "znany lekarz".
 
reklama
Ja moge polecic doktora Marka Jacaszka z ICZMP, prywatnie przyjmuje na ul . Nowej, wizyta 100zł. Prowazdzil moja ciaze blizaniacza. USG robi sie u innego doktora w tej samej przychodni gabinet obok, tez okej.
 
Hej dziewczyny.
Szukam dobrego ginekologa, kolezanka polecila mi Baradyna, ale nie byla u niego bardzo dawno i nie wie gdzie przyjmuje czy prywatnie czy nie. Byłabym wdzięczna jakbyscie dostarczyly mi takich informacji ;)
z gory dzieki ;)
Pracuje w szpitalu Rydygiera i tam go można najszybciej złapać
A przyjmował na Piotrkowskiej 100 ;)
Ma też gabinet prywatny ale nie wiem gdzie ;)
 
hej
Ja polecam z całego serca Pania DR Małgorzate Perenc ! obecnie Pani doktor prowadzi moją ciąże, moge zadzwonic do mniej o kazdej porze dnia i nocy jesli czuje cos niepokojacego, w gabinecie poświeca mi mnóstwo czasu, usg robi profesjolanie tak samo badania genetyczne, nie jest zdzieruska !!!! wizyta prywatnie 80zl lacznie z usg ! ostatnio pani doktor robila mi w 13 tygodniu badanie genetyczne i niestety maluszek nie odwracal sie jak trzeba , zmierzyla tylko ta faldke i cos tam jeszcze i nie wziela za to ani grosza ! naprawde SUPER babka !
 
a moja żona chodzi do pana dr. Nowaka. On przyjmuje w Pabianicach : lekarze, lekarz prywatny, NOWAK ZBIGNIEW Dr n.med. prywatnie Pabianice może się komuś przyda.
serdeczny i bardzo spokojny no i pracuje w szpitalu...

Ja chodzę właśnie do Zbigniewa Nowaka (w łodzi przyjmuje prywatnie na Obywatelskiej). Poleciła mi go koleżanka, u której prowadził ciążę. Na razie nie mogę na niego narzekać. Dostałam bezpłatne sierowanie na badanie krwi, moczu, grupy krwi i innych potrzebnych na poczatku ciąży. Lekarz sympatyczny i miły, jak trzeba to pokrzyczy;-) Lubi pogadać :)
 
Ja chodzę od początku ciąży do dr Baś-Budeckiej ,która prywatnie przyjmuje na ul. Wigury 13,a poza tym pracuje w Madurowiczu i jak narazie,a to już koniec ciąży nie mogę złego słowa powiedzieć :)Polecam!!
 
reklama
Hej dziewczyny.
Szukam dobrego ginekologa, kolezanka polecila mi Baradyna, ale nie byla u niego bardzo dawno i nie wie gdzie przyjmuje czy prywatnie czy nie. Byłabym wdzięczna jakbyscie dostarczyly mi takich informacji ;)
z gory dzieki ;)


Prawda Baradyn przyjmuje na Piotrkowskiej tel. 426323465 za darmo (co najmniej, żeby się do niego dostać musisz czekać około miesięca).
Tylko Ja zbytnio nie jestem z Niego zadowolona, bo wszystko szybko robi, nie tłumaczy. Uważa, chyba z założenia, że My dziewczyny wszystko już wiemy.
Mówiłam, że bardzo się żle czuje w czasie ciąży to wcale nie zlecił rzadnych dodatkowych badań.
Co się okazało później miałam nadciśnienie, hipotrofię i.t.d.
Chociarz nie które dziewczyny są z Niego zadowolone te, które mają kłopoty z potrzymaniem ciąży.
 
Do góry