reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Trójmieście

reklama
ja byłam ostatnio pierwszy raz u dr Andrzeja Kmieć i muszę wam powiedzieć że jestem pod wrażeniem. Młody ale za to z dużo wiedzą i empatią można się do niego umówić przez portal znajdzlekarza. pl całkiem dobre terminy ma :)
 
Witam :)
Chciałabym zapytać o opinię dotyczące dr. Szemryka z przychodni Jaskółka w Gdańsku.
Może któraś z Pań była i mogłaby coś powiedzieć.. byłam dwukrotnie u Pana doktora po poronieniu pierwszej ciąży i mam wrażenie, że jest bardzo wesoły i miły ale nie bardzo przykłada się do swojej pracy. Nie wiem czy to tylko złudne wrażenie.
Może macie jakiegoś dobrego ginekologa na NFZ ewentualnie również prywatnie. Chciałabym prowadzić ciążę na NFZ a raz na jakiś czas kontrolować lub dodatkowe usg prywatnie :)
Pozdrawiam!
 
Witam,
Ja polecam dr. Jacka Sztramskiego. Bardzo dobry lekarz, prowadził moją ciążę i jeszcze paru moich znajomych. Dokładny, rzetelny, bardzo dobrzy lekarz.
 
Ze swojej strony polecam dr. Marka Korożana, chodzę do niego do Polmedu. Wizyty są zawsze sympatyczne, wychodzę dobrze poinformowana.
 
Drogie Panie,

Korzystam z pakietu Medicover, czy któraś z Was prowadzi ciąże w centrum przy Al. Grunwaldzkiej? Szukam właśnie lekarza. Poprzednio się nie udało, chodziłam do evimedu w Gdyni i nie chce tam wracać...

Pozdrawiam cieplutko!
 
reklama
Do góry