reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Trójmieście

A ja polecam doktora Szelezińskiego. Przyjmuje w Sopocie i jest zastępca ordynatora na Zaspie. Swietny fachowiec z doświadczeniem...
 
reklama
A ja polecam dr Szerle! Co prawda przyjmuje w Gdyni w Clinice Medice i w Żukowie ale naprawde warto!! Wspaniały lekarz, dokładny i bardzo dobry specjalista! Chodziłam do niego przed ciążą i potem prowadził mi całą...

A do tego wygląda jak Jerry Springer i humoru też mu nie brakuje ;-)
 
Ja polecam do ciąż: lek med Sławomir Birkholz
do problemów nieciążowych: dr n med Sylwia Łapińska-Szumczyk

Dr Fiutowski - osobiście nie chodziłam, ale z 6 moich koleżanek chodzi - też bardzo polecany :-)

Mnie jak dr.Fiutowski zbadał na patologii ciąży w zpitalu wojewódzkim,to go jakoś szerokim łukiem omijałam i modliłam się,żeby mi się ni trafił przy porodzie :-p Jakiś niedelikatny był.
 
A ja polecam doktora Szelezińskiego. Przyjmuje w Sopocie i jest zastępca ordynatora na Zaspie. Swietny fachowiec z doświadczeniem...

Ja również potwierdzam że to znakomity fachowiec, byłam u niego na konsultacji i bardzo zadowolona wyszłam. moja mama zresztą do dzis nie może mi wybaczyć, że to nie on prowadzi mi ciążę ( ponieważ ona do niego chodzi). Osobiście polecam dr Niedźwiecką. Przyjmuje w Madisonie.
 
Witam Was forumowiczki. Test ciążowy wykazał dwie kreseczki:-), zatem czas udać się do lekarza. W Gdyni mieszkam od niedawna, więc potrzebuję Waszej pomocy w wyborze najlepszego lekarza. Chciałabym być pod opieką jednego lekarza, ktory jest cierpliwy i odpowie mi na wszystkie pytania i otoczy fachową opieką moje maleństwo. Fajnie by było, gdyby sam przeprowadzał USG i był w tym naprawdę dobry. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie!
 
Witam Was forumowiczki. Test ciążowy wykazał dwie kreseczki:-), zatem czas udać się do lekarza. W Gdyni mieszkam od niedawna, więc potrzebuję Waszej pomocy w wyborze najlepszego lekarza. Chciałabym być pod opieką jednego lekarza, ktory jest cierpliwy i odpowie mi na wszystkie pytania i otoczy fachową opieką moje maleństwo. Fajnie by było, gdyby sam przeprowadzał USG i był w tym naprawdę dobry. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie!



Bardzo dobry ginekolog jest w przychodni na grabowku w gdyni, ul. ramułta, osobiscie chodze do niego juz 7 lat
 
Witam!

Ja polecam dr Piotra Chmielewskiego.Niestety przyjmuje on prywatnie.Poniżej opiszę szczegóły.

Gdy dowiedziałam się,że jestem w ciąży starałam się znaleźć dobrego ginekologa tak żebym i ja i nasze dziecko było w dobrych rękach.
Wizyta u dr Chmielewskiego kosztuje 80zł-na każdej wizycie długo z nim rozmawiam,jestem badana ginekologicznie oraz mam robione usg-dostawałam zawsze zdjęcie dziecka jak było mniejsze bo teraz już ciasno :-).
Gdy miałam jakiekolwiek pytania bądź działo się coś co mnie niepokoiło dzwoniłam na komórkę i zadawałam pytania na które zawsze otrzymywałam wyczerpującą odpowiedź.Pora nie była ważna,bo zdarzyło mi się dzwonić nawet o 4 rano,bo miałam np.dziwne bóle brzucha i nie wiedziałam czy to normalne czy też nie.
Moja ciąża nie przebiegała książkowo,ale dr nie opierał się tylko na własnej opinii tak jak niektórzy zlecił badanie usg u innego lekarza który potwierdził przypuszczenia dr Chmielewskiego.Dodam,że nasza córeczka dzięki niemu teraz ładnie rośnie i jest zdrowa(tylko pojawić się nie chce chyba w brzusiu jej dobrze).
Dr nawet gdy nie było dobrze zawsze potrafił nastawić mnie pozytywnie i dokładnie wszystko wyjaśnić...

Pozdrawiam
 
reklama
Osobiście polecam dr Niedźwiecką. Przyjmuje w Madisonie.


dr.Niedźwiecka...Hmmm....Ja już nie polecę jej nikomu,szczególnie do prowadzenia ciąży.Słyszałam o niej dużo dobrego,moja mama ją chwaliła więc też poszłam do niej gdy zaszłam w ciąże.No i chyba to był błąd.Na każde moje pytanie dotyczące dolegliwości w ciąży,odpowiadała,że to jest normalne.No i tak normalną rzeczą było stawianie się macicy od 17 tyg. ciązy,tycie po 3 kilo w ciągu 3 tygodni i swędzenia całego ciała w 34 tyg.Skończyło się tak,że w 27 tyg ciązy trafiłam z plamieniem do szpitala,szyjka była bardzo już skrócona ( bo skurcze byly od 17 tyg) i do końca ciązy musiałam leżeć.Lekarz był przerażony,że tyle czasu chodziłam mając takie skurcze.No ro tycie było początkiem zatrucia ciązowego a swędzenie cholestazą ciężarnych.mimo wizyt co 2-3 tyg u dr.Niedźwieckiej i opowiadania jej o każdej dolegliwości,nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości.Trafiłam do szpitala w 38 tyg. ciąży (3 dni przed porodem) z ciśnieniem 165/135 i zaawansowana cholestaza.Normy enzymów wątrobowych zostały przekroczone kilkakrotnie.Wody płodowe miałam zielone od cholestazy przez co dziecko dostało antybiotyk zaraz po urodzeniu.dziękuje Bpgu że wszystko skończyło się dobrze.
Nasuwa się zatem pytanie.Dlaczego do tego doszło,skoro na wizyty chodziłam regularnie i wszystko zgłaszałam?Może dlatego że w przychodni Eter-Med na ul.Żabi Kruk dr.Niedźwiecka przyjmuje na NFZ,a nie prywatnie?Wiem jedno,jeśli zdecyduję się na następne dziecko,nie polecę jej już prowadenia ciązy.
 
Do góry