reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Trójmieście

dr.Niedźwiecka...Hmmm....Ja już nie polecę jej nikomu,szczególnie do prowadzenia ciąży.Słyszałam o niej dużo dobrego,moja mama ją chwaliła więc też poszłam do niej gdy zaszłam w ciąże.No i chyba to był błąd.Na każde moje pytanie dotyczące dolegliwości w ciąży,odpowiadała,że to jest normalne.No i tak normalną rzeczą było stawianie się macicy od 17 tyg. ciązy,tycie po 3 kilo w ciągu 3 tygodni i swędzenia całego ciała w 34 tyg.Skończyło się tak,że w 27 tyg ciązy trafiłam z plamieniem do szpitala,szyjka była bardzo już skrócona ( bo skurcze byly od 17 tyg) i do końca ciązy musiałam leżeć.Lekarz był przerażony,że tyle czasu chodziłam mając takie skurcze.No ro tycie było początkiem zatrucia ciązowego a swędzenie cholestazą ciężarnych.mimo wizyt co 2-3 tyg u dr.Niedźwieckiej i opowiadania jej o każdej dolegliwości,nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości.Trafiłam do szpitala w 38 tyg. ciąży (3 dni przed porodem) z ciśnieniem 165/135 i zaawansowana cholestaza.Normy enzymów wątrobowych zostały przekroczone kilkakrotnie.Wody płodowe miałam zielone od cholestazy przez co dziecko dostało antybiotyk zaraz po urodzeniu.dziękuje Bpgu że wszystko skończyło się dobrze.
Nasuwa się zatem pytanie.Dlaczego do tego doszło,skoro na wizyty chodziłam regularnie i wszystko zgłaszałam?Może dlatego że w przychodni Eter-Med na ul.Żabi Kruk dr.Niedźwiecka przyjmuje na NFZ,a nie prywatnie?Wiem jedno,jeśli zdecyduję się na następne dziecko,nie polecę jej już prowadenia ciązy.

Przykro mi że masz złe doświadczenia tym bardziej jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży. Wydaje mi się że skoro miałaś podejrzenia że coś jest nie tak mogłaś iść na konsultacje do innego lekarza, ja osobiście bym tak zrobiła..Ale według mnie to najlepszy ginekolog u jakiego byłam i dr Szeleziński.
 
reklama
Przykro mi że masz złe doświadczenia tym bardziej jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży. Wydaje mi się że skoro miałaś podejrzenia że coś jest nie tak mogłaś iść na konsultacje do innego lekarza, ja osobiście bym tak zrobiła..Ale według mnie to najlepszy ginekolog u jakiego byłam i dr Szeleziński.

No więc po ostatniej wizycie u dr.Niedźwieckiej,kiedy różne objawy się nasilały,pojechałam na izbę przyjęc do szpitala i już mnei zostawili.
A tak na marginesie,to była moja pierwsz ciąża i jesli lekarz który miał dobra opinię,mówił mi że wszystko jest w porzadku ,to co innego chciała by usłyszeć przyszła matka?
Cieszę się,że jesteś zadowolona z tej doktor,ale ja już bala bym się powierzyć jej prowadzenie ciązy.
 
Witajcie,
ja osobiście polecam dr Fiutowskiego.

To dobry fachowiec, zna się na rzeczy, w porę reaguje i można liczyć na Niego w każdej godzinie!

Może i najdelikatniejszy co dla niektórych nie jest, ale ja jakoś tego aż tak źle i niemiło nie odebrałam

Krzywdy mi nie zrobił, tym bardziej mojemu dziecku,a wręcz przeciwnie!

Polecam, przyjmuje na Aksamitnej w Przychodni (chyba 120 zł wraz z badaniem cytologicznym) oraz w Sopocie.

Pozdrawiam
 
Ja teraz chodzę do dr Brzóski do Invicty i póki co jestem zadowolona.
Pierwszą ciążę prowadziłam prywatnie u dr Fiutowskiego i nie byłam zadowolona, być może dlatego, że to była właśnie pierwsza ciąża a ja byłam niedoświadczona, wielu rzeczy nie wiedziałam i oczekiwałam lepszej opieki, poświęcenia mi większej uwagi itp.
Teraz ciążę przeżywam mniej emocjonalnie chociaż jest trudniejsza od pierwszej.
Tak czy inaczej jak do tej pory dr Brzóska spełnia moje oczekiwania ;-):tak:
 
ja serdecznie i na prawde z czystym sumieniem podlecem dr Monike Chwastek, przyjmuje ona w Madisonie u góry, w gabinecie obok Invicty. Miła, sympatyczna i rzeczowa. Wszystko wyjasi, na kazde pytanie odpowie. To moja piewrsza ciąża i na prawdę jestem bardzo zadowolona.
 
dziewczyny czy możecie polecić gabinet z USG 4D? dzwoniłam do Invicty ale tam mają terminy w drugiej połowie lutego co dla mnie jest trochę za późno.
W pierwszej ciąży na takie USG chodziłam do Doeringa ale nie chce tam wracać.
 
Dr Goworek albo MAciejewski przyjmują obydwoje na Karwinach na Zwinisławy 1a,
Dr Goworek prowadził całą moją ciążę i jestem b. zadowolona.
 
Anika: a możesz zdradzić czemu uciekasz przed Doeringiem?
Ja jestem zapisana do Brzóski-właśnie na koniec lutego także nie pomogę za bardzo. Ale powinnaś dostać się do Preisa-myśle, że aż takich długich terminów nie będzie miał
 
reklama
Do góry