reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Trójmieście

reklama
Dobry ginekolog to dr Zinkiewicz. Przyjmuje na NFZ w przychodni na Jagiellońskiej(Przymorze) i prywatnie w przychodni EndoMed(na Żabiance). Pozdrawiam! Paluta
 
Bardzo dobry ginekolog jest w przychodni na grabowku w gdyni, ul. ramułta, osobiscie chodze do niego juz 7 lat

Wiem już ,że wątek ciszą zamarł.
Ale nie zgodzę się z wypowiedzią Nadinki.Ginekolog jest okropny , wiem z przykładu 4 innych już Mam.A mnie nie wykrył ciąży 2m-ąc.Jest zimny , nie kulturalny i niedelikatny!!
 
Cześć dziewczyny, rzeczywiście wątek zamarł, a ja już ginekologa wybrałam, a raczej ginekolożkę, panią Pilarską z przychodni NZOZ Gdynia Śródmieście. No i trafiłam rewelacyjnie. Aktualnie jestem w 17 tygodniu ciąży i za dwa dni idę na kolejne badania. Kobietka jest przesympatyczna i wie co robi. Gorąco polecam, chociaż może być problem żeby się do niej zapisać, bo walą do niej tłumy. Ale kobiety w ciąży u niej zawsze znajdą miejsce.
 
Ja polecam mojego dr Boćkowskiego. Przyjmuje tylko w Swissmedzie, ale pracuje na Klinicznej. Super specjalista. Na każdej wizycie usg i długa rozmowa o samopoczuciu itp.
My jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni
 
ja przed ciążą chodziłam w Gdyni prywatnie do dr Małgorzaty Sowińskiej - super babka, robi też usg. ale teraz właśnie sama została mamą. moją ciążę prowadzi teraz dr Metler z Redłowa, ale chodzę prywatnie, bo przyjmuje w tym samym gabinecie, co dr Sowińska. Usg w tym gabinecie robi dr Drapiński. za usg płacę 100zł, a za każdą wizytę też 100zł (za pierwszą chyba się płaci 150, ale ja od razu płaciłam 100, bo byłam pacjentką Sowińskiej). Usg dopochwowe miałam 2 razy - wszystko delikatnie i bez zastrzeżeń. Jeśli chodzi o badanie u dr Metlera, to moja ciąża wygląda tak, że ponieważ pierwszą ciążę straciłam w 5tc, to na razie dr wcale mnie nie badał, bo nie chciał niczego w środku naruszyć, żebym znowu nie poroniła (w sumie to logiczne, skoro na 2 usg widać, że dzidzia się prawidłowo rozwija). tylko bałdał mi brzuch i nogi, zawsze o wszystko wypytuje, zwolnienie dał od razu na pierwszej wizycie. polecam.
 
reklama
Polecam dr Ordyńca , który przyjmuje na świętojańskiej;-) Facet i jego gabinet wyrwany jak nie z tej epoki , ale jestem z niego b. zadowolona. Prowadzi aktualnie moją ciążę . Ma czas , cierpliwość i dużo uśmiechu:-)
 
Do góry