reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Trójmieście

Muszę dopisać duuużego PLUSA dla pani doktor Moniki Chwastek! Potrzebowałam pilnie recepty w niedzielę, od razu zdecydowała się ze mną spotkać i bez zbędnych pytań i komentarzy wypisała :tak:
 
reklama
ja szczerze polecam doktor Olszewska we Wrzeszczu na przeciwko manhattanu Niezwykle miła i elokwentna kobieta, gabinet super wyposazony. Przy kazdym badaniu robione USG. Jestem teraz w drugiej ciąży. PIerwsza prowadzona moim zdaniem byla wzorowo, wiec i teraz zaufałam pani doktor.:cool2:
 
ja szczerze polecam doktor Olszewska we Wrzeszczu na przeciwko manhattanu Niezwykle miła i elokwentna kobieta, gabinet super wyposazony. Przy kazdym badaniu robione USG. Jestem teraz w drugiej ciąży. PIerwsza prowadzona moim zdaniem byla wzorowo, wiec i teraz zaufałam pani doktor.:cool2:

Zgadzam się z Twoją opinią. Byłam u niej na badaniu kontrolnym przed zajściem:-) i podpisuję się pod tym co napisałaś jeśli chodzi o prowadzenie ciąży bo moja szwagierka korzystała z jej opieki i bardzo sobie ją chwaliła. Super lekarka ale terminarz ma napięty strasznie.
Ja korzystam z opieki dr Chwastek Moniki (gabinety prywatne-Madison).
To moja pierwsza ciąża, narazie wszystko przebiega dobrze. Usg robi przy każdej wizycie (czasami bardzo krótkie usg ale zawsze spojrzy czy wszystko ok), jest delikatna i rzeczowa. Mam nadzieję,że nie przyjdzie mi zmieniać w czasie ciąży ginekologa. Polecano mi dr Niedźwiedzką ale widzę i na tym forum, że dobrze się stało, że przebywała na urlopie gdy próbowałam się zapisać do niej.

Dziewczynki mam pytanie dotyczące usg 4d. Gdzie polecacie? Myślałam o Invikcie. Co Wy na to?
Pozdrawiam
 
NIE POLECAM dr. Kiełkowskiego z Gdyni:sorry: o mało nie usunęłabym wg jego sugestii ciąży, a urodziła mi się w pełni zdrowa córeczka :tak:
POLECAM, dr. Jańczewskiego (świętojańska), bardzo miły, poświęca wystarczająco uwagi (w zależności od potrzeb czy wątpliwości), w końcu ma w gabinecie USG i... pracuje w szpitalu Redłowskim (wizyta kosztuje 100zł)
 
Hej dziewczyny :)

Mogę Wam polecić dr Papińską - Stachowiak. Pani dr przyjmuje w Lux-medzie. przerobiłam wielu ginekologów w 3 mieście. Trafiłam do niej prez zupeły przypadek.

Na pierwszej wizycie dr przeprowadzila ze mna dokładny wywiad. Mam porfirie i nie wszystkie leki mogę brać. Dostałam skierowanie na wszystkie możliwe badania, wyniki konsultowałyśmy przez telefon.

Pierwszy lekarz który mnie wsyłuchał i doradził.

Naprawde polecam
 
jestem pacjentką doktor Katarzyny Ciach, przyjmuje prywatnie w Madisonie w Gdańsku, to moja 1 ciąża i jestem na końcówce, jak urodzę to będę mogła napisać więcej, póki co...lekarz bardzo sympatyczna, wnikliwa, zawsze można zadzwonić i dopytać w razie wątpliwości czy nagłych sytuacji, położna również przemiła, jedyny minus to to, że wizyty są dość drogie...
 
hej!
dziewczyny od niedawna mieszkam w Pruszczu...mozecie polecić jakiegos lekarza z Pruszcza?? moze znacie-cos słyszałyscie?
No tyle sie naczytałam...i wlasciwie takie dośc pozytywne opinie ma dr Baj,znacie?
bede wdzieczna za odpowiedz!;-)pozdrawiam:-)
 
Hej dziewczynki proszę polećcie mi jakiegoś ginekologa na karwinach, dąbrowie albo coś w tych okolicach, wolałabym państwowo, ewentualnie prywatnie ale wtedy żeby był niedrogi(100zł za wizyte to dla mnie za dużo). Wybieram się na pierwsza wizytę i chciałabym trafić na kogoś konkretnego... no wiecie o co mi chodzi ;) żeby sie nie zrazić;)
 
reklama
Do góry