reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Trójmieście

Czy któraś z Pań wie coś na temat cięcia cesarskiego prowadzonego przez doktora Zinkiewicza? Czy w ogóle tym się zajmuje? Mam takie wskazania i szukam dobrego lekarza.
 
reklama
A ja polecam dr.Preisa .Przyjmuje na Zaspie na przeciwko ETC.
Ma najnowszy sprzęt USG i jest specjalistą od patologii ciąży więc jeśli byłoby coś nie tak to on chyba najprędzej to wykryje.
Chodziłam z pierwszym synem.
W drugiej ciąży po wizycie w przychodni gdzie pani dr.powiedziała,że wszystko jest ok.pojechałam do niego na drugi dzień,niestety ciąża była już martwa .
Chodziłam też ostatnio i wszystko było ok.
Ten lekarz naprawdę ma doświadczenie.
Może nie jest jakoś specjalnie milusi ale nie o ciućkanie chodzi tylko o zdrowie dziecka.
Dla zainteresowanych podaję tel. 607-602-603
 
Mogę również polecić doktor Pilarską z przychodni Śródmieście,przyjmuje też na Piłsudskiego prywatnie.jest przemiła i podobna do Heleny Vondrackowej:-)Chodziłam do niej z córcią,bo robiliśmy jej wymaz,ta pani ma też uprawnienia ginekologa dziecięcego.
Ja chodziłam prywatnie do Wejherowa do dr Delewskiej i ją mogę polecić,prowadziła moją ciążę.
Chciałabym teraz chodzić państwowo,mieszkam blisko przychodni vitamed na Wejherowskiej,dużo dobrego słyszałam o dr Holke,ale ponoć ciężko się dostać....Może ktoś mógłby polecić mi ginekologa z tej przychodni???




Hejdzidzia sklep internetowy z odzieżą dziecięcą - Hejdzidzia sklep odzież dziecięca,ubranka dla dzieci,śpioszki,bodziaki
 
witajcie!!! ja zas chodze do lek.med.marka rutkowskiego w przychodni na gornej oruni w nadmorskim centrum medycznym lekarz ogole ok fakt bardziej preferuje stare metody i jak narazie mialam robione 1 usg ale na usg polowkowe to normalnie daje skierowanie wiec nie naciaga na koszty ... apropo niedzwieckiej to tez bylam jej pacjentka wszytko bylo wporzadu ale pewnego rzu jak dostalam nadrzerke to spytalam od kiedy ja mam to stwierdzila ze od roku a wczesniej nic niemowila tylko ze mam malego grzybka dla tego tez przepisalam sie do innego lekarza i stwierdzialm ze powinnam isc do faceta gdyz nie zawsze kobiety sa delikatne i konkretne a jesli chodzi o obecnego lekarza to stara mi sie wszytko wyjasnc.
 
ja ogólnie chodzę do dr Grażyny Klimek w Clinice medice w Gdyni, ale niestety nie ma uprawnień do wykonywania USG :(. ale i tak będe musiała niedługo zmienić lekarza bo wyprowadzam sie na drugi koniec miasta i będzie mi cięzko dojeżdżać... na USG chodzę do dr Piotra Zabul i jestem z niego zadowolona, miły z poczuciem humoru, i odpowiada z cierpliwością na każde pytanie :)
 
Witajcie! Czy któraś z Was słyszała coś o doktorze Boćkowskim? Przyjmował kiedyś w Swissmedzie w Gdyni, a teraz ma prywatny gabinet w Orłowie.
 
Ja polecam dr.Roberta Klimaszewskiego,prowadził moje 2 ciąże i teraz tez do niego chodzę,
super lekarz(99 pozytywnych opini na forum):-)
 
Hej Dziewczynki
Ja z czystym sumieniem polecam dr Dariusza Doeringa:tak:
Jest dobrym specjalista, ma poczucie humoru, jest sympatyczny i otwarty.
Za kazdym razem wszystko dokladnie mi tlumaczyl i cierpliwie odpowiadal na moje pytania.
Wprawdzie nie prowadzilam u niego obu ciaz od poczatku do konca, ze wzgledu na miejsce zamieszkania, jednak przy okazji pobytu w PL za kazdym razem odwiedzalam jego gabinet.
USG 4D i zwykle tez mialam wykonywane u niego.
Jestem naprawde zadowolona z tego lekarza i bede polecala jak dlugo sie da:-)
Pozdrawiam
 
reklama
Witam

Podobnie jak @hejdzidzia mogę polecić dr. Ewę Pilarską z Gdyni, prowadziła moją pierwszą ciążę oraz obecną. Jest bardzo sympatyczna i można z nią porozmawiać swobodnie o każdej dolegliwości czy wątpliwościach.

Przy pierwsze ciąży byłam raz na kontrolnej wizycie w Gdańsku u dr. Preisa - zrobił na mnie wrażenie. Widać, że to specjalista w swoim fachu, gabinet wyposażony w świetny sprzęt, duża wiedza, tylko trzeba było ciągnąć do za język żeby się dowiedzieć jak się ma dzieciątko :) - no i trochę droga była wizyta. Polecam jednak wizyty u niego wszystkim mamom, których ciąża jest trudna.
 
Do góry