reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ginekolog w Trójmieście

Witam mam pytanko czy słyszał ktoś może coś o ginekologu Alinie Kuźmińska bo zaczełam chodzić do niej i nie znam opini
 
reklama
Ja gorąco polecam ginekolog Ewę Żmudzińską. Przyjmuje w invicta w Gdańsku oraz w Żukowie - ja osobiście chodze do Żukowa, gdzie płace 100zł za wizytę, w którą jest wliczone zawsze usg. Doktor poleciła mi znajoma, która dzieki pani Ewie zaszła w ciąże i ma śliczna zdrową córeczkę.
 
Witam ja polecjam dr Leszczyńska Katarzynę. przyjmuje w Gdyni na ul Wrocławskej. wizyta 200zł ale warto. jest zawsze do dyspozycji, odbiera tel komórkowy bez grymaszenia. bardzo pomocna jak coś złego się dzieje od razu gwarantowane miejsce na patologii ciąży na klinicznej. w szpitalu dogląda czy wszystko ok, zawsze ma czas, wytłumaczy. 604 251 243 obecnie ma urlop do 15 sierpnia
 
Mogę z czystym sumieniem polecić dr Beatę Brzóskę z Invicty ul. Rajska 10 Gdańsk, prowadzi ciążę wysokiego ryzyka ale i niezagrożone robi USG 4D i ma na kącie wiele sukcesów jak np. wykrycie wady serduszka u płodu którego kardiolog przez dłuższy czas po porodzie nie mógł znaleźć a kiedy się dopatrzył nie mógł uwierzyć że została taka wada wykryta w życiu płodowym dziecka, i wiele innych naprawdę polecam.
 
A czy mozecie polecic jakiegos dobrego ginekologa z Gdanska, ktory leczy torbiele na jajniku w ciazy?
Z gory dziekuje za wszelka pomoc.
Pozdrawiam
 
Ja dostałam od koleżanki numer do dr.Fiutowskiego , kilka jej koleżanek prowadziło u niego ciążę , ona również . Więc mam pewność że będzie dobrym lekarzem ;-) i za wizytę ponoć bierze 100zł , przyjmuje w Sopocie , jutro się do niego zapisuje :-)
 
reklama
Do góry