reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog Warszawa - mutacje MTHFR & PAI

Dołączył(a)
30 Styczeń 2021
Postów
9
Cześć dziewczyny! Macie może do polecenia ginekologa w Warszawie, który będzie w stanie pomóc/doradzić jak dobrze przygotować się do starań przy obecności mutacji MTHFR i PAI? Zależy mi na kimś, kto nie będzie miał problemu z przepisaniem heparyny (jak już pojawi się ciąża) i będzie potrafił odpowiednio dobrać dawki witamin metylowanych (głównie kwas foliowy i B12). Dzięki!
 
reklama
Cześć dziewczyny! Macie może do polecenia ginekologa w Warszawie, który będzie w stanie pomóc/doradzić jak dobrze przygotować się do starań przy obecności mutacji MTHFR i PAI? Zależy mi na kimś, kto nie będzie miał problemu z przepisaniem heparyny (jak już pojawi się ciąża) i będzie potrafił odpowiednio dobrać dawki witamin metylowanych (głównie kwas foliowy i B12). Dzięki!
Fertimedica.
Dr. Anna Jabłonka-Cieślik
 
Cześć dziewczyny! Macie może do polecenia ginekologa w Warszawie, który będzie w stanie pomóc/doradzić jak dobrze przygotować się do starań przy obecności mutacji MTHFR i PAI? Zależy mi na kimś, kto nie będzie miał problemu z przepisaniem heparyny (jak już pojawi się ciąża) i będzie potrafił odpowiednio dobrać dawki witamin metylowanych (głównie kwas foliowy i B12). Dzięki!
Polecam serdecznie dr od trudnych przypadkow. Sama mam mthfr i czynnik VI
P atrycjusz Z ieniuk zobacz na znany lekarz gdzie przyjmuje. Wielu znajomym pomogl. Baaardzo sie przyklada i super lekarz. Do tego endokrynolog.
 
Cześć dziewczyny! Macie może do polecenia ginekologa w Warszawie, który będzie w stanie pomóc/doradzić jak dobrze przygotować się do starań przy obecności mutacji MTHFR i PAI? Zależy mi na kimś, kto nie będzie miał problemu z przepisaniem heparyny (jak już pojawi się ciąża) i będzie potrafił odpowiednio dobrać dawki witamin metylowanych (głównie kwas foliowy i B12). Dzięki!
Ja prowadziłam swoje obydwie ciążę u dr Arkadiusza Barana. Druga ciąża na lekach, mutacje identyczne jak Twoje.
 
Ja polecam dr Marcin Wrona, Misja Ona.
Też mam te dwie mutacje.
Generalnie po roku starań, dwóch stratach. Udało się zajść w cyklu po drugiej wizycie u pana Doktora. Nie wiem czy to przypadek że tak szybko się udało.
Receptę na heparynę i inne leki od pozytywnego testu dostałam już na zas. (Nie sądząc że tak szybko się uda, praktycznie miesiąc od wizyty nie wykupiłam recepty od razu i musiałam prosić o nową, nie było problemu).

Pan dr zlecił badania, przepisał suplementy , ado tego jest bardzo sympatyczny o delikatny w badaniu. Polecam.
 
Ja polecam dr Marcin Wrona, Misja Ona.
Też mam te dwie mutacje.
Generalnie po roku starań, dwóch stratach. Udało się zajść w cyklu po drugiej wizycie u pana Doktora. Nie wiem czy to przypadek że tak szybko się udało.
Receptę na heparynę i inne leki od pozytywnego testu dostałam już na zas. (Nie sądząc że tak szybko się uda, praktycznie miesiąc od wizyty nie wykupiłam recepty od razu i musiałam prosić o nową, nie było problemu).

Pan dr zlecił badania, przepisał suplementy , ado tego jest bardzo sympatyczny o delikatny w badaniu. Polecam.
Dziękuję!
 
Ja prowadziłam swoje obydwie ciążę u dr Arkadiusza Barana. Druga ciąża na lekach, mutacje identyczne jak Twoje.

Ja polecam dr Marcin Wrona, Misja Ona.
Też mam te dwie mutacje.
Generalnie po roku starań, dwóch stratach. Udało się zajść w cyklu po drugiej wizycie u pana Doktora. Nie wiem czy to przypadek że tak szybko się udało.
Receptę na heparynę i inne leki od pozytywnego testu dostałam już na zas. (Nie sądząc że tak szybko się uda, praktycznie miesiąc od wizyty nie wykupiłam recepty od razu i musiałam prosić o nową, nie było problemu).

Pan dr zlecił badania, przepisał suplementy , ado tego jest bardzo sympatyczny o delikatny w badaniu. Polecam.


Hej, możecie powiedziec jakie dokłądnie macie mutacje? Ja mam MTHFR C677C>T, MTHFR 1298A>C i PAI 4G. Wszytkie w heterozygocie. Do tego jeden poród przedwczesny w 35 tyg, jedno poronienie i tata z zatorem płucnym. Szukam kogoś poza dr Jerzak, który przy takim zestawie przepisze heparynę.
 
reklama
Hej, możecie powiedziec jakie dokłądnie macie mutacje? Ja mam MTHFR C677C>T, MTHFR 1298A>C i PAI 4G. Wszytkie w heterozygocie. Do tego jeden poród przedwczesny w 35 tyg, jedno poronienie i tata z zatorem płucnym. Szukam kogoś poza dr Jerzak, który przy takim zestawie przepisze heparynę.
to moje wyniki. Pierwszy poród 39tc. Dwie straty, badania i ciąża na m.in heparyny, acardzie.
Prowadzone u Dr Barana ( ordynator ginekologi na Żelaznej, prywatnie unicare Wola).
 

Załączniki

  • fc781578-51ec-4f4e-8fd3-05f45b33c5fd.jpeg
    fc781578-51ec-4f4e-8fd3-05f45b33c5fd.jpeg
    80 KB · Wyświetleń: 12
Do góry