reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog Warszawa po poronieniu

Hej
Ona prowadzi mnie cały czas. Trafiłam do niej po 2 poronieniach i ona jako pierwsza z wielu u których byłam od razu zleciła masę badań.
Będę wypisywania nazwy bo jest tego tak dużo ze szok.
1. Ana1
2. Ana2
3. Antytrombina III
4. Białko C
5. Białko s wolne
6. Antykoagulant
7. Tsh
8. Ft4 wolna tyroksyna
9. Witamina b12
10. IgG kardiolipinie
11. IgM kardiolipinie
12. Termolabliny MTHRF C677T i A1298C
13. Trombofilia wrodzona ( czynnik V Leiden + Mutacja 20210 G-A genu protrombiny)
14. Atg
15. Atpo
16. Homocysteina
17. Kwas foliowy
18. Wirus zapalenia wątroby typu B i C
19. Badanie w szpitalu w dwóch różnych fazach cyklu - hormony
20. Ferrytryna
21. USG tarczycy
Raczej wszystko wymieniłam.
Teraz aktualnie zaczelysmy monitorować jajeczkowanie.
Owulacja jest w ostatnich kilku cyklach tyle że w jednym pecherzyk nie pekl i zrobiła mi się torbiel czynnosciowa z tego spora bo aż 6 cm. Wchlonela się po dwóch cyklach. Ale przy niej nici z starań bo wtedy nie ma owulacji.
W tym miesiacu znikła i można działać.
Dzisiaj wzięłam zastezyk na pęknięcie i zobaczymy.
Generalnie wszystkie badania mam ok.
Mąż też..
Biorę obecnie od dłuższego czasu...
Eutyrox pół tabletki na tarczyce miałam min wzrost- jest już opanowany ale mam brać nadal pół tabletki z najmniejszej dawki.
Acard
Witaminę b12 W formie metylokobalamina 1000mg
Kwas foliowy
Choline 500 mg
Tardyferon - żelazo
Dekristol - witamina D ³

Co do Pani Ewy , pełna profesjonalna pomoc.
Miła kompetentna osoba.
Naprawdę polecam.
Wiem, że już trochę czasu minęło od tego wpisu. Czy udało się Pani zajsc w ciążę pod opieką Pani doktor? Jestem zapisana do niej, ale dopiero na marzec i zastanawiam się czy u Pani się udało?
 
reklama
Do góry