reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog Wrocław?

Miyoshi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Luty 2018
Postów
347
Hej. ;)

Wiem, że jest już temat, ale jakoś mało kto zagląda tam, a tyle stron, że pewnie dużo informacji nieaktualnych. Poleci mi któraś dobrego ginekologa z Wrocławia? Na razie chcę iść na pierwsze USG.
 
reklama
a na czym Ci zależy?
nfz czy prywatnie?
lekarz taki który pracuje w szpitalu czy może być młody ale super rzetelny?

Ja od siebie polecam na Brucknera NZOZ psie pole, Mateusz Skiba.
lekarz młody ale jak dotąd najlepszy z tych u których byłam. prowadzę u niego ciąże, jestem w 21 tc. nie mam mu nic do zarzucenia, interesuje się pacjentka, dostałam skierowanie do endokrynologa i na krzywa cukrowa, potem do diabetologa, bo miał obiekcje, ciśnienie mu nie pasowało, kazał mi mierzył 4 razy dziennie i wrócić za tydzień z wynikami. co wizytę pamięta i dopytuje o te rzeczy. nie ma problemu ze zlecaniem skierowań. na początku ciąży miałam zlecony cały szereg badań, plus nawet usg piersi. co wizytę badanie, wizyty trwają ok 30 minut..

dba o pacjentek, ja dojeżdżam całe miasto do niego ale najważniejsze że czuję się bezpiecznie :)
 
Obojętnie mi czy NFZ, czy prywatnie. Zależy mi, żeby był to dobry i rzetelny lekarz. Tak naprawdę chodzi mi o to pierwsze USG i ewentualne skierowanie na badania, bo w styczniu się przeprowadzam i będę musiała szukać lekarza już w innym mieście na poprowadzenie. :p
 
jeśli chodzi o rzetelność i badania to śmiało możesz iść :) terminy są 'z dnia na dzien'
ale usg nie jest zbyt nowoczesne :D
choć jeśli to tylko jednorazowo to nie ma co szukać Bóg wie jakiego sprzętu :)
a kiedy planujesz wizytę?
w którym teraz jesteś tygodniu?

ważne że lekarz jest dociekliwy zleca wszystko i do wyników podchodzi również rzetelnie :)
 
Polecam dr Ślusarskiego, przyjmuje prywatnie w ginemedica. Jak dla mnie dokładny i rzetelny, zleca dużo badań. Mówi o usg co widzi itd, jak masz pytania to szczególowo odpowiada.
Prowadzi moją ciążę.
 
@martyna.wro o kurcze patrzę a tu mój bukiet ślubny na Twoim avatarze :D
miałam niemal identyczny :)
20170820_153755.jpg
 

Załączniki

  • 20170820_153755.jpg
    20170820_153755.jpg
    539,5 KB · Wyświetleń: 6 065
Obojętnie mi czy NFZ, czy prywatnie. Zależy mi, żeby był to dobry i rzetelny lekarz. Tak naprawdę chodzi mi o to pierwsze USG i ewentualne skierowanie na badania, bo w styczniu się przeprowadzam i będę musiała szukać lekarza już w innym mieście na poprowadzenie. :p
Jeżeli chodzi Ci o pierwsze usg prenatalne to musisz szukać lekarza, który ma certyfikat na wykonywanie takiego badania i naprawdę dobry sprzęt. Jeżeli chodzi o zwykłe usg to polecam dr Żórawskiego z Dolmedu.
 
Witam

Szukam pomocy, dostalam skierowanie do szpitala na operacje - zabieg - wypadania narzadow rodnych. Taka przypadlosc po urodzeniu dwojki dzieci. Nie jestem wroclawianka z pochodzenia i nie znam tutejszych placowek. Czy moze mi ktos polecic najlepsze miejsce we Wroclawiu - chirurga, ginekologa, ktory wykonuje tego typu operacje. Bede bardzo wdzieczna za wskazowki. Sprawa jest pilna, ale zalezy mi na tym, zeby to byl dobry lekarz i operacja byla wykonana fachowo bez komplikacji.
 
Ja polecam Elżbiete Jaworska z enel med. Prowadzila mi dwie ciaze i zlego slowa nie moge na nia powiedziec. Odpowiednie podejscie do ciezarnej. Super atmosfera. Czujesz sie jak na herbatce z ciasteczkiem z kolezanka a nie jak u ginekologa. Do tego zna sie naprawde na wykonywanej pracy, ma ogromna wiedze ktora imponuje.
 
reklama
Ja chodziłam do Pana Witkowskiego przyjmuje na ul. Krętej
Wizyty odpowiednio długie, przez prowadzenie całej ciąży czułam duże wsparcie. Polecam
 
Do góry