reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog z konina? Poród w koninie

reklama
Ja chodziłam do dr Kicińskiego, jest ordynatorem oddziału Patologii Ciąży w Koninie. Lekarz ok, choć jak leżałam w szpitalu to już nie interesował się mną tak jak na prywatnych wizytach:-(
 
Ja z kolei odradzam Kubiaka... Zero profesjonalizmu, na wizycie rozmawia sobie przez tel. Ciąża byla zgrożona, a on nic nie powiedzial, że mam leżec. Jak zadzwonilam do niego, ze krwawię, to mi odpowiedzial, ze on nie udziela informacji telefonicznie :szok:
Zmienilam lekarza i jeździlam do POznania. A z Konina to jeszcze Kowalewski w miare w porzadku byl...
 
aga ja tak samo mialam w przypadku Rymonta i gdyby nie dr Pietryga to nie mialabym Miloszka. Pietryga jest z Poznania ale przyjmuje tez w Koninie- swietny gin, naprawde!
 
Znam dr Kubiaka. Moja żona leczyła się u niego. Znakomity lekarz, wie co ma robić. Ania była zadowolona z niego, więc radze wybrać się do niego. Polecam
 
reklama
Do góry