reklama

Ginekolog z konina? Poród w koninie

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez kasia250183, 26 Październik 2011.

1. kasia250183

kasia250183 Początkująca w BB

Dziewczyny macie jakiegoś dobrego ginekologa z Konina?

2. lanjaa

lanjaa Aga mama Julii

Ja chodziłam do dr Kicińskiego, jest ordynatorem oddziału Patologii Ciąży w Koninie. Lekarz ok, choć jak leżałam w szpitalu to już nie interesował się mną tak jak na prywatnych wizytach:-(

3. reklama
  4. rabarbar

rabarbar Fanka BB :)

ja znam dr Kubiaka, świetny specjalista dodatkowo pracuje na bardzo dobrym sprzęcie, jest ceniony w środwisku lekarskim warto się do niego wybrać

5. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

Ja z kolei odradzam Kubiaka... Zero profesjonalizmu, na wizycie rozmawia sobie przez tel. Ciąża byla zgrożona, a on nic nie powiedzial, że mam leżec. Jak zadzwonilam do niego, ze krwawię, to mi odpowiedzial, ze on nie udziela informacji telefonicznie :szok:
    Zmienilam lekarza i jeździlam do POznania. A z Konina to jeszcze Kowalewski w miare w porzadku byl...

6. Lelek

Lelek Mama na obcasach

aga ja tak samo mialam w przypadku Rymonta i gdyby nie dr Pietryga to nie mialabym Miloszka. Pietryga jest z Poznania ale przyjmuje tez w Koninie- swietny gin, naprawde!

7. madretania

madretania Początkująca w BB

Polecam dra Kubiaka! najlepszy specjalista i fachowiec z konina

Ostatnia edycja: 16 Listopad 2012
  8. figur

figur Początkująca w BB

Znam dr Kubiaka. Moja żona leczyła się u niego. Znakomity lekarz, wie co ma robić. Ania była zadowolona z niego, więc radze wybrać się do niego. Polecam

9. polakr

polakr Początkująca w BB

a jeśli chodzi o poród to polecam Pleszew, tylko nie wiem czy nie za daleko:(

10. reklama

Poleć forum