reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GINEKOLOG z Krakowa

Mnie przez całą ciążę prowadziła Pani Doktor Korabel z Rajtar Medica i byłam bardzo zadowolona. Jest kompetentnym specjalistą, który nie zawiódł mojego zaufania.
 
reklama
Polecam doktora Mogiłę Komorowskiego w Prima Med na ulicy Cieszyńskiej. Bardzo dobry lekarz. Taktowny, cierpliwy, wyrozumiały. Przyjechałam do pana Doktora przerażona z wynikami stanu mojego zdrowia, Pan doktor poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam, nie poganiał, wszystko dokłądnie wyjaśnił. Byłam u niego na kilku wizytach ale wydaje mi sie, że nie będe zmieniała lekarza. Jak do tej pory najlepszy u którego byłam. Link do: Ginekolog Kraków - Prima-Med
 
Ostatnia edycja:
Ja ze swojej strony mogę polecić doktor Annę Nieć z krakowskiej Intimy Clinic. Pani doktor bardzo mi pomogla, z powodu endometriozy miałam bardzo poważny problem z zajściem w ciążę. Chodziłam od lekarz do lekarza i dopiero po wizycie u pani doktor poczułam się odpowiednio zaopiekowana. Jestem jej stałą pacjentką już od dłuższego czasu i mówiąc zupełnie szczerze - nie zamieniłabym jej na żadną inną :)
 
Do góry