reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GINEKOLOG z Krakowa

Ja natomiast mam złe doświadczenia z lekarzem Hubertem Hurasem. Raczej nic nie wiem o chorobie Endometriozie (jego zdanie "naczytała się Pani w internecie itd."). Nic nie umiał na to zaradzić.

Potem gdy byłam już w ciąży, poszłam do niego (mam abonament w LUXmedzie). Był to początek ciąży (sam początek) i miałam infekcje. Dr stwierdził że nic mi nie może przepisać, ale że sama infekcja jest niebezpieczna i raczej coś trzeba wziąć i mówi mi że to ja mam podjąc decyzje czy chce leki czy nie...
Na to ja mówię żeby to on podjął decyzję, a on na to "jak dam leki, Pani poroni i będzie wieli lament, nie dam leków Pani poroni i będzie płacz..." To zdanie zdyskfalifikowało tego lekarza dla mnie.
Poszłam do zupełnie innego, dostałam jaknajszybciej leki i wszystko ma się w najlepszym porządku.
 
reklama
No widzisz... Dlatego uważam że nigdy nie wolno kurczowo trzymać się jednego lekarza... Przy różnych problemach nie każdy daje radę :( Dlatego kiedy coś sprawia że wątpisz w to czy dany lekarz ci pomoże, od razu szukaj innego-szkoda czasu, nerwów i pieniędzy...
 
Lekarzy do prowadzenia ciąży jest bardzo wielu, ale znaleźć lekarza, który zna się na niepłodności czy endometriozie jest szalenie trudno.
Ja polecam dr Andrzeja Wojtysia. Przyjmuje on na Pl. Szczepańskim 3. Kolejki do niego są bardzo długie, ale warto poczekać.

Już pisałam że polecam dr Andrzeja Wojtysia. Ja miałam problem z endometriozą i bardzo mi pomógł.
 
Ja natomiast polecam dr. Jacka Franczaka. Prowadził moją pierwszą ciążę i nic złego o nim powiedzieć nie mogę. Spokojny i konkretny. Przyjmuje na ul. Budziszyńskiej 1.

Podam Wam link do strony z nazwiskami ginekologów z Krakowa. Może znajdziecie jakiegoś gina dla siebie
Ginekolog Kraków, Ginekologia Kraków - ZnanyLekarz.pl
Na tej stronce w ogóle można znaleźć opinie o lekarzach, nie tylko ginekologach, więc polecam :happy2:.
 
Ostatnia edycja:
Ja natomiast polecam dr. Jacka Franczaka. Prowadził moją pierwszą ciążę i nic złego o nim powiedzieć nie mogę. Spokojny i konkretny. Przyjmuje na ul. Budziszyńskiej 1.

Podam Wam link do strony z nazwiskami ginekologów z Krakowa. Może znajdziecie jakiegoś gina dla siebie
Ginekolog Kraków, Ginekologia Kraków - ZnanyLekarz.pl
Na tej stronce w ogóle można znaleźć opinie o lekarzach, nie tylko ginekologach, więc polecam :happy2:.
Ja osobiscie uwazam, ze na stronka jest nic nie warta a opinie tam nie sa wystawiane przez pacjentki a jakies podstwione osoby. Juz nie raz sie przekonalam o tym ;-) najlepiej albo samemu sprawdzic, albo wypytac wsrod zaufanych znajomych, najlepiej nie panikarzy;-)
 
Ja osobiscie uwazam, ze na stronka jest nic nie warta a opinie tam nie sa wystawiane przez pacjentki a jakies podstwione osoby. Juz nie raz sie przekonalam o tym ;-) najlepiej albo samemu sprawdzic, albo wypytac wsrod zaufanych znajomych, najlepiej nie panikarzy;-)
A ja tak nie uważam :sorry::-p. Drugi gin do którego chodziłam jest dokładnie taki jak w opiniach na tej stronie, więc go tu nie polecam. A i opinie o innych specjalistach, u których byłam, albo ktoś z mojego otoczenia, też były trafione, więc nie koniecznie pisane były przez kogoś podstawionego. Często bywa tak, że dla jednego lekarz będzie super, a dla drugiego już nie. Najlepiej jest przekonać się samemu i już, no i zawsze można zmienić lekarza.
 
ja też zaglądałam na tą stronę i powiem szczerze że ile osób tyle opinii a skoro nie da się zweryfikować kto pisał obiektywnie a kto nie to myślę że można tam zajrzeć i poczytać ale nie wierzyć we wszystko
 
Ja polecam klinikę Ovum na Urzędniczej. Kilka moich koleżanek tam chodzi, do różnych lekarzy, i każda chwali sobie swojego ginekologa.
Ja chodzę do dr Marzeny Kuli-Prykan. Polecam bardzo! Prowadziła moją pierwszą ciążę i na 100% będzie prowadzić kolejne. Przyjmuje też na Kopernika.
USG wykonują tam obydwoma sposobami, można zrobić sobie też badanie połówkowe, KTG, cytologię, no i inne USG (piersi itp.). Szczegółowa lista badań jest na ich stronie internetowej.

Moja pani dr jest niesamowicie solidną kobietą, doskonałym specjalistą od USG. W ciąży wykryła lekką asymetrię komór bocznych w mózgu mojego synka. Od razu skierowała nas na Kopernika, do dra Wiechecia - już z NFZ. Poszła ze mną na pierwszą wizytę do niego. Zawsze jest pod telefonem. Odpowiada na wszystkie pytania szczegółowo, nie straszy niepotrzebnie, tłumaczy nawet najbardziej oczywiste rzeczy.
A do tego wszystkiego jest młoda i sympatyczna. Na pierwszej wizycie po porodzie przegadałyśmy sporo czasu o dzieciach, oglądając zdjęcia ;)

Jedyny minus jest taki, że wszystko jest płatne, bo to niestety prywatny gabinet ;)
 
reklama
Do góry