reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GINEKOLOG z Krakowa

reklama
Ja polecam dr Marka Kmiecia, jedyne co można mu zarzucić to kolejki na wizytę!!

Podpisuje sie pod tym. Polecam dr Kmiecia, prowadzil moja ciaze, ktora nie byla bezproblemowa. Wczesniej mnie operowal z powodu ciazy pozamacicznej. Ja jak chodzilam do pana doktora to wizyta kosztowala 100zl, w tym badania. No jedynie te kolejki... ale nie ma sie co dziwic skoro lekarz dobry to sa i chetni.
 
Ja z Krakowa polecam dr Czekajskiego przyjmuje na Kobierzyńskiej i na os. oświecenia i pracuje też w żeromskim, mozna do niego dzwonic o każdej porze dnia i nocy, jak nie moze odebrać to oddzwoni, prowadził moją ciążę i tylko dzięki niemu mój synek jest zdrowym ślicznym chłopcem i ma już 10 mies. :) wizyta z USG kosztuje ok. 120zł
 
Ja chodzę do dr. Janaszek. Ma gabinet na Karmelickiej, pracuje też w Narutowiczu. Wizyta 70 zł, w tym usg gdy jest potrzebne. Usg robi też w zależności od potrzeb dopochwowo lub przez powłoki brzuszne. Łatwo się z nią skontaktować, bo praktycznie zawsze odbiera telefon. Jest bardzo sympatyczna i delikatna. Mam do niej jedno ale - mało sama od siebie mówi, trzeba o wszystko się dopytywać, jakie i kiedy badania, co oznacza to a co tamto. Często robię przed wizytą listę o co chciałabym się zapytać, bo inaczej byłabym raczej zielona.
 
właściwie to nie wiem czy pisałam ale mogę polecić dr Hurasa, chodzę do niego od początku ciąży bo mi go polecono tutaj i jestem bardzo zadowolona, ja chodzę z abonamentu w promedisie więc nic nie płacę za wizyty czy usg, część badań też mam za free; on pracuje też w szpitalu Kopernika
 
A ja chciałabym zaczerpnąć informacji o dr Dariuszu Gołąbku, pracuje w Multimedis przy Podgórskiej 36, jest również z-cą ordynatora w szpitalu na Ujastku.
 
Ja serdecznie polecam dr Annę Springwald z prywatnego gabinetu Ovum na ul Urzędniczej w Krakowie. Pani doktor jest przemiła, rzeczowa, na wszystkie pytania odpowiada i co bardzo ważne - robi wszystkie potrzebne badania - o których większość lekarzy NFZ zapomina. Jestem w 37 tygodniu i bardzo się cieszę, że trafiłam do tej pani doktor. Polecam!
 
reklama
Dziewczynki z Krakowa i okolic, poszukuję lekarza ginekologa który przyjmuje na NFZ i ma w gabinecie aparat do USG... spotkałyście się z kimś takim???
 
Do góry