reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GINEKOLOG z Krakowa

reklama
Spróbuj zadzwonić do Scanmedu. Tam przyjmują niektórzy na NFZ i mają USG w gabinecie. Na rejestracji jest bardzo miła obsługa, więc dopytaj.
 
Widziałam, że dr Diaków ma jakieś godziny z NFZ. Prawdę mówiąc, to większość wizyt jest prywatna, a na NFZ przyjmują tylko 1-2 godziny np. raz w tygodniu. Na drzwiach mają wypisane kto i kiedy jak przyjmuje, ale myślę, że nie musisz chodzić, tylko przedzwonić na rejestrację.
 
dr. Bomersbach prowadziła moją pierwszą ciążę - przyjmowała w Wieliczce na NFZ i wcale nie byłam z niej zadowolona. Za każdym razem czułam się jakbym nie wiadomo czego od niej oczekiwała, nie wypisała ani jednego skierowania na USG tylko kazała przychodzić do siebie do gabinetu prywatnego, niektóre badania refundowane kazała robić we własnym zakresie, więc musiałam płacić...
 
szysza fajnie że polecasz ale podaj jakieś szczegóły a zwłaszcza ceny ;-)
dr Diaków jest bardzo miły i konkretny, spokojnie i szczegółowo odpowiada na wszystkie zadane mu pytania. Co wizyta pyta jak sie czuje, czy coś mnie nie nurtuje, wszystko zapisuje tak aby dokumentacja była kompletna.
Koszt wizyty to 80zł, z usg 170zł :)
 
reklama
Ja polecam dr Artura Świstaka. Przyjmuje w LIMie na Lublańskiej 38 i chyba ma też dyżury w szpitalu na Galla. Rzeczowy, sympatyczny, z dużym poczuciem humoru, dzięki czemu można się poczuć u niego swobodnie. Jedyny minus - długie kolejki.

Zgadzam się z tym w 100 % i też polecam dr A. Świstaka. Prowadził moja ciążę od ok. 10 tyg., a potem (bardzo szczęśliwym trafem:-D) był przy porodzie. Chodziłam do niego do CM LIM na Lublańskiej, choć przyjmuje też na NFZ na Galla. Moja ciąża była bezproblemowa, a ja byłam bardzo zadowolona z jej prowadzenia. Doktor jest konkretny, o wszystko można go pytać i jest szalenie sympatyczny. Z gabinetu zawsze wychodziłam roześmiana nawet wtedy, gdy idąc na wizytę miałam kiepski humor. Nie wiem, jak wygląda fachowość doktora w przypadku problemów ginekologicznych, czy komplikacji w ciąży.
Natomiast podczas porodu doktor opowiadał dowcipy (wprawdzie "z brodą", ale jednak!), ale przede wszystkim pomagał mi (np. pod koniec II fazy podłączył mi oksytocynę, żeby wzmóc skurcze i nie męczyć niepotrzebnie mnie i dzidziusia). Po porodzie przychodził, żeby spytać o mój stan (choć oczywiście interesował się wszystkimi pacjentkami na oddziale). Na razie nie planuję zmiany ginekologa:biggrin2:.
Co do cen to nie wiem, bo mam pakiet firmowy w grupie Lux Med, więc nie płacę za poszczególne wizyty. Jeśli chodzi o USG, to w gabinecie jest przezpochwowe i przez brzuch, ale to drugie chyba marne, bo doktor wysyłał mnie na USG ciążowe do innej placówki Lux Med-u.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry