reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GINEKOLOG z Krakowa

Ja moge polecic dr Jerzego Jakubowicza.W sumie doktor nie prowadzi ciązy,ale jesli macie problemy z nadżerką czy po prostu szukacie dobrego lekarza ginekologa to naprawde jest to świetny specjalista.Z tego co pamiętam to Pan doktor pracuje równiez w Centrum Onkologii w Krakowie własnie.

Już nie dr a Pan profesor :-)
Po wielu perypetiach związanych z ginekologami i błędami w odczycie z USG trafiłam do Prof. Jakubowicza. Lekarz przez wielkie L, wiedza, umiejętności, wytłumaczy spokojnie co i jak, nie starszy i co najważniejsze nie naciąga na koszty (recepta na środki antykoncepcyjne bez wizyty jest za darmo a nie jak u innych np. 20 zł).
Szanuje czas pacjentek, rejestracja na konkretną godzinę.
 
reklama
właściwie to nie wiem czy pisałam ale mogę polecić dr Hurasa, chodzę do niego od początku ciąży bo mi go polecono tutaj i jestem bardzo zadowolona, ja chodzę z abonamentu w promedisie więc nic nie płacę za wizyty czy usg, część badań też mam za free; on pracuje też w szpitalu Kopernika

Powiem szczerze, że mam co do Pana dr mieszane uczucia. Poleciła mi Go siostra i to tylko ze względu, że zdecydowałam się na poród na Klinice a dr Huras jest tam jakby lekarzem odpowiadającym za pracę Bloku porodowego. Chodziłam na wizyty do Scanmedu, szybkie badanie, wpisanie badań do kary, zlecenie następnych, L4 i do widzenia. Na USG w 12 tygodniu zostałam wysłana na Klinikę, na USG połówkowe do dr. Krzyszkowkiej do SPESu. Pan dr wykonał CC i tyle Go widziałam, był wielce zdziwiony że przyszłam na wizytę kontrolną po cięciu.
Szczerze, jestem zaskoczona ocenami dr na portalach Znany/Dobry lekarz. Jak dla mnie nie ma szału. Lekarz jakich dużo, do polecania gdy zdecydujemy się na poród na Klinice, gdyż już od drzwi ciągnie się za nami łatka "pacjentka dr Hurasa".
 
Ja od samego początku chodzę do Jacka Drzewickiego. Świetny lekarz z poczuciem humoru dzięki czemu wizyty nigdy nie były dla mnie stresujące. Tylko trzeba przyzwyczaić się do jego spóźnień...
 
A ja zdecydowanie odradzam Dr Beatę Olszańską,choć jak widzę ma dość dobre opinie w necie. Polecił mi ją znajomy, bo mój dotychczasowy ginekolog (Dr Andrzej Bacz - rewelacyjny!!!) odszedł na emeryturę. Pani dr przyjmuje prywatnie w gabinecie w Nowej Hucie. Prawie zawsze jest poślizg, wizyta trwa krótko, bardzo mało delikatna podczas badania, a samo badanie szybkie, po łebkach. Zawsze czułam się jakbym była zbywana....ale cena oczywiście stała 120zł.

W dodatku nie za dobrze ją wspominam, ze względu na jej nerwowe podejście do pacjenta, wprowadzaie niepotrzebnego zamieszania...brak spokoju który tak jest potrzebne w ciąży. Lekkie odejście od normy w wynikach (np. TSH po ciąży) i pani dr od razu prezentuje najczarniejszy scenariusz przed pacjentem. Dwa razy wychodziłam z jej gabinetu ze łzami w oczach.

MetraMed Gabinety Ginekologii Opreacyjnej
 
Dziewczynom starającym się o dziecko, a mającym problemy z zajściem w ciążę, polecić mogę dwóch lekarzy.
Pierwszy to ginekolog - endokrynolog dr Tomasz Milewicz, przyjmuje na Sadowej. Drugi to ginekolog - położnik dr Jerzy Przybycień, przyjmuje na Al. 29 listopada 178A. Byłam przez lata pacjentką dr Przybycienia, od rozpoznania torbieli na jajnikach po ciążę i do dziś nie mogę się pogodzić z tym, że dr zajął głównie się leczeniem niepłodności i nie ma czasu dla "normalnych" pacjentek. Dzięki Bogu, że zdążyłam poprowadzić u Niego pierwszą ciążę, jak dla mnie profesjonalista w każdym calu, rozumie pacjentkę i jej męża, świetnie wykonuje USG.
 
Co moge powiedziec o Drzewickim? że jest konkretny , rzeczowy bardzo pomocyny nie stresuje a nadodatek bardzo wesoły i zawsze podchodzi z humorem dzięki czemu wizyta przebiega bardziej przyjemnie.Chcę dodać że, nie miałam problemów w ciąży.
 
reklama
Od kilku lat starliśmy się o dziecko, odwiedziłam kilkunastu lekarzy ale żaden nie pomógł. W miedzyczasie poroniłam w 6tc. Koleżanka poleciła mi dr Ludwina (Ludwin&Ludwin) na Rakowickiej. jest z Kopernika. Przesledził wszystkie badania jakie mi robili a była ich masa. I po pól roku leczenia jestem w ciąży. Dziś to już 20tc. Dla mnie jest cudotwórcą. Wizyty drogie. Normalna konsultacja 150, badanie z USG_trans 250, recepta 40, monitorowanie owulacji 60. Wykonuje badanie genetyczne w 2 i 3 trymestrze, koszt 200/250. Terminy dostępnę w ciagu 2-3 tyg. Recepcja pisze smsa gdy jest opoźnienie. Doktor jest miły, rzeczowy, dokladny choć nieraz miewa gorsze dni (jak każdy). Zdaje sobie sprawę, ze fortune się wydaje na leczenie u niego. Ale po tylu latach starań o dzieciątko dałabym każdą cenę.
 
Do góry