reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GINEKOLOG z Krakowa

Polecam Prima med na ulicy Cieszyńskiej. Aktualnie przyjmuje tam dwóch doświadczonych ginekologów:
Doktor Tomasz Karasiński
Doktor Piotr Mogiła Komorowski
prima-med.info/poradnie/ginekolog
W gabinecie mają również porządne usg, na którym można wykonać również usg 3.4d.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny,
Czy któraś z Was ma do polecenia lekarza/placówkę przy trudnościach z zajściem w ciążę? Razem z mężem staramy się o baby 8 miesięcy i narazie bez efektów... Lekarz ginekolog, do którego chodzę (Wojciech Kolka) powiedział mi, że wszelkie badania na niepłodność/leczenie niepłodności można zacząć wykonywać po roku starań. Także przez rok mamy współżyć 3-4 dni w tygodniu bez jakichkolwiek badań. Do tej pory miałam robioną cytologię (gr. I wg Pap), USG narządu rodnego (nie stwierdzono nieprawidłowości), toksoplazmoze i różyczkę. Dodam, że mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy i zażywam Euthyrox 50mcg.
Miałyście podobne problemy? Co robiłyście, do kogo poszłyście?

Z góry dziękuję! :)
 
@Aga&Aga te badania co zrobilas to kropla w morzu potrzeb polecam bys umowila wizyte do dr Przybycienia. On da ci liste badan do zrobienia. Niestety wszystko prywatnie i koszt bedzie ok 4-6 tys. Mozecie robic na raty, a w miedzyczasie probowac o ciaze naturalnie. Na wizyte troche poczekasz. Mozliwe, ze pierwsza bedzie dopiero w przyszlym roku. Ale umow sie. To dobry ginekolog i pomogl juz wielu parom.
 
@bezkompromisowa to specygiczny gosc, troche czarnowidz. Ale nie ulega watpliwosciom, ze wielu osobom pomogl. Dla mnie lekarz nie musi byc mily, ale konkretny. Mysle, ze trzeba pojsc i sprawdzic samemu, bo oczywiscie, ze wszystkim nie przypasuje. Jednak zajmuje sie tematem solidnie i jego nazwisko, to jedno z niewielu na liscie, ktore pomaga osobom zrobic dobra diagnostyke nieplodnosci i szuka roznych rozwiazan by sie udalo. Nawet jesli namawia czasem na in vitro wystarczy powiedziec, ze chce sie sprobowac innych sposobow i probuje.
 
Polecam program diagnostyki niepłodności prowadzony na Kopernika przez dra Pabiana na NFZ! Link do: Zapraszamy do Ośrodka Leczenia Niepłodności w Szpitalu Uniwersyteckim - Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Mieliśmy badania hormonalne, spermy, bo to już sporo nam powiedziało. Diagnostyka może być pełna, zależy od pary. Potem się przechodzi do Poradni np. na inseminację i dalsze leczenie. Nam się udało naturalnie, choć prawie nam nie dawali szans :) prawdopodobnie pomogło przejście przez męża na e-papierosy, no i witaminy na płodność dla nas, które zaczęliśmy brać już wcześniej + testy owulacyjne.

Czy możecie polecić jakiegoś lekarza w Żeromskim? Najlepiej z Luxmedu :)
 
To chyba ten pan ma brata-bliźniaka...
Mój kontakt z tym lekarzem odbył się w zupełnie innej atmosferze. Wyszłam z gabinetu z płaczem, ogromnie zdenerwowana. Ale może dlatego, że byłam na patologii ciąży w Kopernika a nie w prywatnym gabinecie...
Dla mnie ten dr to też porażka. Okropnie niedelikatne USG, nie słychać co mówi, tak wymierzył małą, że na patologie skierował. Dopiero docent Wiecheć obalił jego "teorie", a ile niepotrzebnych nerwów :/
 
reklama
A ja polecam Feminę i dra Jankowskiego. Moim zdaniem najlepszy lekarz do prowadzenia ciąży. Chociaż nie tylko.
 
Do góry