reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GINEKOLOG z Krakowa

niemartwsie, też prowadzi moją ciążę od początku także potwierdzam i polecam! Niestety dla nas ciężarnych Pan doktor idzie na urlop od 12.11 do 13.12. i zastępuje go między innymi dr Wójcik :(
uuu, dobrze wiedzieć, czyli lepiej, żebym na razie nie zachodziła ;) Poczekam, aż wróci z urlopu :)
Wesolutka, nie daj się zbyć dr Wójcik! Może ona tylko dla mnie była taka niemiła, bo ją zasypywałam pytaniami i się wykłócałam, jak się irytowała. Będzie dobrze!
 
reklama
a ja bardzo polecam dr Andrzeja Piotra Jaworowskiego (syna). Prowadził moja ciążę, odbierał poród, slicznie pozszywał! Zawsze chętnie odpowiada na wszystkie pytania, ma czas dla pacjentek. Ma dyżury na Kopernika i Ujastku. Przyjmuje w Medycynie Rodzinnej na Żabincu i od niedawna w środy od 15 - 19 w Hucie na Centrum A 12.
 
Hej dziewczyny, czy do Pana dr Andrzeja Piotra Jaworowskiego (syna), trzeba się wcześniej umawiać czy można przyjść w godzinach przyjęć, chodzi mi o gabinet na os. Centrum A 12.
 
CZY KTOŚ ZECHCE NAS WSPOMÓC GŁOSIKAMI... KONKURS TRWA JESZCZE TYDZIEŃ I JAKBY KAŻDY CODZIENNIE ODDAŁ NA NASZĄ HISTORIĘ TRZY GŁOSY TO MIELIBYŚMY OGROMNĄ SZANSĘ NA WYGRANĄ :) NIE TRZEBA SIĘ NIGDZIE LOGOWAĆ TYLKO WPISAĆ TRZY RAZY HASŁO I TAK CODZIENNIE DO 23. LISTOPADA
BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA KAŻDY GŁOS
BebiKlub, Bebiko - Galeria

W DRUGIM KONKURSIE ZAGŁOSUJE SIĘ TYLKO RAZ ALE NAJPIERW TRZEBA ZAŁOŻYĆ KONTO NA STRONIE ROSSMANNA CO TRWA CHWILKĘ
http://www.rossnet.pl/Konkursy/Galeria,1269,6115070,f53dc0d2-2d40-4e8e-8f4a-7d5a68217fd0
 
reklama
Czy ktoś może się wypowiedzieć o pani dr Ewa Warzecha? wybieram się na pierwszą wizytę i zastanawiam się czego się spodziewać :D
 
Do góry