reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog z Rzeszowa, specjalista od poronień

neli78

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Styczeń 2013
Postów
284
Miasto
Podkarpacie
Witajcie. Jestem z okolic Rzeszowa i po 3 poronieniach.. może ktoś z Was słyszał o jakimś dobrym ginekologu w Rzeszowie lub okolicach, który ma doświadczenie w prowadzeniu ciąż po poronieniach, może znacie jakieś osoby którym ktoś pomógł i możecie mi kogoś polecić?
Pozdrawiam
 
reklama
Tifa serdecznie ci wpółczuje wiem co czujesz bo ja tez poroniłam 2 razy jedno w 7 tygodniu drugie w 16 tak jak ty i to był cios ponizej pasa , ale trzymam kciuki bo mi sie udało i mam teraz juz dwójke dzieciaczków :)
Widze ze jestes z Nowej Dęby mieszkałam tam i pierwsza ciąze jak poroniłam to w szpitalu w Debie miałam zabieg , drugi w rzeszowie na szopena ....
Mi pomógł dr. Nabozny w Rzeszowie .
 
Witaj niezapominajko. Czy udało znaleźć Ci się odpowiedniego specjalistę w Rzeszowie? Jeśli mogę coś podpowiedzieć, sama jestem po 2 poronieniach i wielu przejściach z lekarzami... Z CAŁEGO SERCA POLECAM TOMASZ MAGOŃ. Trafiłam do niego w czerwcu po 2 poronieniu (tylko szkoda że tak późno...) Obecnie mamy październik, a my z mężem jesteśmy już po wszystkich możliwych badaniach. Mamy już plan działania i jestem przekonana, że otoczy mnie opieką gdy tylko na teście pojawią się znowu dwie kreski.
Pan Tomasz przyjmuje w Profamili i Parens.
Jeśli macie jakieś pytania odnośnie badań czy zabiegów, piszcie śmiało.

I jeszcze raz bardzo polecam Tomasza Magonia!
HANA
 
Hej dziewczyny. Ja rowniez jestem po dwoch poronieniach. Mialam dwa razy pyste jajo plodowe. Na szczescie trafilam na dr Szpejankowskiego. Przyjmuje prywatnie w primaginie (budynek primadentu, ale jest wart kazdego wydanego grosza. Zlecil mi badania na progesteron, przeciwciala antyfosfolipidowe i przeciw kardiolipinie. Te drugie wyszly pozytywne. Jestem obecnie w 10 tc i biore acard odkad zaczelam starania, teraz doszla mi heparyna (clexane 40 mg) i moja dzidzia rozwija sie prawidlowo. Powodzenia i 3mam za Was kciuki. Nie poddawajcie sie.
 
Witam Was wszystkie, niestety ginekologia to wciąż jeszcze ciezki temat w Rzeszowie, nasze miasto nie zostawia nam zbyt dużego wyboru. Ja po poronieniu także byłam u dr Szpejankowskiego. Natomiast jeśli chodzi o ginekologie estetyczną, zawsze korzystam z gabinetu "Moja Estetyka". Wolę trzymać rękę na pulsie. Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry