reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog - Zielona Góra i okolice

Dołączył(a)
7 Luty 2010
Postów
2
Miasto
Zielona Góra
Nie zauważyłam na głównym takiego tematu, a moim skromny zdaniem powinien być :-)
Byłaby to taka pomoc nasza wobec innych mam, aby łatwo i szybko znaleźć potrzebne informacje. Być może gdzieś w ogólnym wątku pisałyście - ale zagadnienie ginekologów wymaga osobnego tematu :cool2:


Więc jakich ginekologów polecacie i dlaczego ?
:-)
 
reklama
:-(Szkoda ze jeszcze nikt nie wystawia tu swoich opinii :-(

Ja wlasnie poszukuje jakiegos dobrego fachowca,poniewaz postanowilam zmienic lekarza prowadzacego. Teraz chodze do doktor Lechowskiej,przed ciaza chodzilam do niej na wizyty kontrolne i badania,wtedy bylo wszytsko ok. Doktor bardzo mila.
Jednka jezeli chodzi o prowadzenie ciazy to mam wiele zastrzezen :-(
a po dzisiejszej wizycie,jestem juz przekonana ze czas zmienic lekarza tzn. pani doktor odmowila mi zrobienia badania usg,gdzie to juz 17 tydz ciazy a ostatnie mialam robione w 12 tyg i nigdy jeszcze nie sluchalam bicia serduszka mojego dziecka,w ogole ani razu nic nie wspomniala o usg genetycznym itd td .

Takze prosze Was Kochane o pomoc :tak:
 
SOMIRACLE - ja też kiedys byłam u tej dr i po dwóch wizytach mi sie odechciało. Poczułam sie zignorowana i tyle. Potem postanowiłam że jednak prywatnie sie wybiore do innego lekarza. Koleżanka poleciła mi dr Sandeckiego.
Przyjmuje na zaciszu oczywiście prywatnie. Ale nie żaluje. Myśle, ze dzieki temu że ktoś sie przejął moimi problemami z owulacją to teraz mam ślicznego 3 miesiecznego synka.
A usg w ciąży to miałam chyba z 6. Nawet gdy nie było planowane robienie, a go poprosiłam, bo poszłam z mężem, to zrobił i wszystko wytłumaczył co gdzie jest i w ogóle.
Wizyta kosztuje 80zł więc jak sie chodzi co 3 - 4 tyg w ciąży to troche wychodzi, ale warto sie zastanowić. No i dla mnie dodatkowym plusem było, to że ten lekarz ma dyżury w szpitalu.
Nie robi on tych usg 3D, bo uwaza że to zbędnę, chyba że ma jakieś wątpliwości, to wtedy poleca kogoś. Jeśli oczywiście chcesz sama dla siebie takie usg, to też nie robi problemu.
To tyle. Ja jestem zadowolona. Aha... Tylko że niektore kobiety nie trzymaja ie swoich godzin zapisu i czasem sie czekalo pod gabinetem nawet godzine, no i czasem ma poślizg. Mam nadzieje, że to juz zmieniło.
 
MONIKA-AREK bardzo dziekuje Ci za Twojego posta, to juz trzecia Mamusia ktora poleca mi uslugi Sandeckiego :tak:
Super! Jak na razie umowilam sie do Labera ale tylko na same USG polowkowe + 3D z tego wzgledu wlasnie ze mam obawy ze moglo cos zostac przeoczone przez wyzej wymieniona Doktor:eek:
Jezeli bede usadysfakcjonowana wizyta - a same pozytywy slyszalam o Nim to bede chciala zeby do konca ciazy on mi prowadzil,nie wiele juz pozostanie bo 4 miesiace wiec koszta mnie nie przerazaja , u niego wizyta kosztuje 100zł,a jezeli mi sie nie spodoba to napewno wybiore sie do Sandeckiego - jestem juz przekonana :tak: :-)
 
Hej ;)
Ja osobiście polecam dr Sandeckiego , sama do niego chodzę (4m-c ciąży) i jestem bardzo zadowolona z tych wizyt, miły i przyjazny , odpowiada dokładnie na pytania , posiada dobry sprzęt i wcale nie bierze dużo w porównaniu z innymi (80zł), szczerze polecam ;)
 
Ja też polecam doktora Sandeckiego, jestem z niego zadowolona, fachowa obługa i jest dostępny pod telefonem jeśli mam jakieś dodatkowe pytania

 
witam
ja chciałam się zapytać czy może znacie jakiegoś dobrego ginekologa,ale na nfz,w ciąży chodziłam do dr Krzemińskiej i bardzo ją polecam,ale niestety finansowo teraz jest to nie możliwe,a muszę iść na kontrolę po porodzie:)z góry dzięki za odp
 
reklama
może moja opinia przyda sie jakieś przyszłej mamie
wiec ja mimo iz jestem z zielonej Góry to chodze do lekarza do sulechowa- tam tez chce rodzic.....
ciąże prowadzi doktor Magdziorz
chodze oczywiscie prywatnie
za wizyte płace 100zl w tym mam zawsze robione usg 4D- w Zielonej 250zl płaci sie za tą przyjemność

po za tym Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta i jestem z niej bardzo zadowolona

poprzednią ciąże prowadził doktor Rzepka i uważam że jest on przereklamowany....
 
Do góry