reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog - Zielona Góra i okolice

Asiek - a nie wiesz ile 4d kosztuje jeśli się nie jest pacjentką dr Magrzorz??
Bo ja zapisałam się na to kosztowne 4d w ZG właśnie... ale gdyby można było zaoszczędzić stówkę to zrezygnuje i chętnie przejadę się do Sulechowa. Kurcze dobra koleżanka polecała mi tę lekarkę ale jakoś nie mogłam się zdecydować na dojazdy, a tu proszę kolejny głos.
 
reklama
Nie wiem jak ciążę prowadzi Hołowczyc (przyjmuje na Kupieckiej prywatnie), ale uważam, że to super lekarz - nie naciąga na zbędne koszty. Za wizytę z USG bierze 100zł (bez - nie pamiętam).
 
Do tej pory chodziłam do dr. Labera, a że teraz jest on na urlopie byłam u dr. Pankiewicza, przyjmuje w tym samym gabinecie co dr. Laber, bardzo miły lekarz, młody. Na każde pytanie odpowiedział. Bez problemu dodzwoniłam się do niego, także po jednej wizycie jak najbardziej na plus.
 
Ja również szczerze polecam dra Pankiewicza. Wcześniej chodziłam do dra Labera, ale jak zaszłam w ciążę to on akurat zmienił szpital i przeszedł z Nowej Soli do Zielonej Góry. Za racji, iż od samego początku wiedziałam, ze będę rodzić w Nowej Soli to wybrałam dra Pankiewicza. I nie zawiodłam się. Mimo, ze jest młody to bradzo kompetentny i rzeczowy. Na wszystkie pytania odpowiada, telefony odbiera i pracuje w szpitalu w Nowej Soli.
 
Pankiewicz już przeszedł do szpitala w ZG... w NS prawdopodobnie ma tylko jakieś dyżury jeszcze, przynajmniej tak było jakiś czas temu. Ogólnie młodzi lekarze mają tą zaletę, że im się chce! ...chce słuchać, chce dokształcać, chce pomyśleć nad przypadkiem, a nie tylko odcinać kupony od kiedyś wypracowanej popularności.... No i nie boją się inwestować w sprzet, bo w końcu jeszcze się zwróci ;)
Oby im się chciało jak najdłużej ;)!!!!!!
 
Witam wszystkie mamy:)Ja osobiście bardzo szczerze polecam doktor Anne Muszyńska przyjmuje w Consilium na Słowackiej:)Pani doktor przyjmuje na NFZ tylko w czwartki naprawdę kolejka pań oczekujących na korytarzu jest ogromna a to świadczy tylko o tym jakim ginekologiem jest pani doktor:)Ja podczas ciąży byłam pod opieką pani Muszyńskiej,na każdej wizycie usg(pomimo iż wizyta na NFZ)bardzo miłe traktowanie i naprawde świetna fachowa opieka:)POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
 
Witam:) Ja polecam Panią Muszyńską.Przyjmuje na słowackiej w Consillium na NFZ.Bardzo miła,kompetentna i rzeczowa.
Pani doktor pracuje na porodówce w zg
 
Ja moge polecic dr Sandeckiego, chodze do niego juz 5 lat i jestem b.zadowolona :)
Moja mama chodzi do dr Rosinskiej i sobie nardzo chwali :)
Odradzam dr Cerbinskiego, natknelam sie na niego w szpitalu na patologi ciazy, zenada ...
Ciaze na poczatku prowadzil mi dr Bartkowiak ale nie bylam zadowolna, glowny minius to brak USG w gabinecie (usg zlecal) no i brak chceci rozmowy z przyszla mama ;)
 
reklama
Witam. Ja całą ciąże chodziłam do dr Elżbiety Dołegi Krzemińskiej Bardzo kompetentna lekarka. Odpowida na każde pytanie. Wizyty trwają nawet godzinę i więcej jeśli pacjentce trzeba dużo tłumaczyć. Załatwiła mi na nfz usg genetyczne. Jest zawsze pomocna, podała mi numer prywatnego tel komórkowego i zawsze mogę napisać sms lub zadzwonić gdy coś mnie niepokoi. Pracuje w szpitalu zielonogórskim.
 
Do góry