reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekologia

Dołączył(a)
1 Kwiecień 2017
Postów
8
Witam, 5 czerwca mialam ostatnia miesiaczke. Na poczatku lutego w dniu planowanej @ dostalam rozowe plamienia, 17 lipca bylam u gin ktory wykonal usg na brzuchu i stwierdzil ze mam torbiel na lewym jajniku 2cm. Przez caly czas mialam bole podbrzusza. Dzisiaj mam 63dc, od tygodnia mam mdlosci i piersi bola i staly sie pelniejsze. Moje pytanie jest takie czy ktoras z was miala torbiel i zaszla w ciaze? I czy gdy zrobie test z krwi to torbiel nie bedzie miala wplywu na wynik? Z gory dziekuje za odpowiedz
 
reklama
Ja miałam torbiel 3,5 cm jak zaszłam w ciążę więc jak najbardziej jest to możliwe. Nie powinno to mieć wpływu na wynik testu ciążowe go czy badania krwi.
 
Nie nie bedzis mial bo jak?
Tylko zarodek po implantacji w macicy wytwarza hormon hcg.
Masz go w krwi i w moczu
Zrob test a najlepiej bete hcg ona daje 100 % pewności:))
 
reklama
Do góry