reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

cod o imion to moj M wybiera..hehe ja nie mam jak narazie glowy do tego

dla dziewczynki wybrane mamy ..Maria albo Zosia

a da chlopca nie wiem.. nie mamy typow jeszcze


PS. witam kolezanke z Bydgoszczy ..chociaz ja obecnie Irlandia ale sercem w Bydgoszczy:-D
 
reklama
A ja mam nadzieję, że będzie chłopczyk - Kamil
Jeżeli los nam sprawi psikusa i będzie dziewczynka to będzie - Maja lub Oliwka
 
Do mojego brzuszka mówię orzeszek:-), coś mój instynkt nie chce mi podpowiedzieć czy to córcia czy synek.
Zawsze chciałam córcię Zuzię, podoba nam się też Kinga. Dla chłopczyka podoba mi się Filip ale mojemu mężowi nie:-(
 
A ja dla dziewczynki albo Wiktoria albo właśnie Lenka ( wiedze że coraz bardziej popularne imie hihi) dla chłodczyka jeszcze nie wiem, ale mam jakieś przeczucie że bedzie kobitka :D
 
my nie mamy żadnego kłopotu z imieniem dla chłopca - oboje z M. wybraliśmy JAKUB ,a na drugie Michał.
z imieniem dla ewentualnej córki jest gorzej - ja bym chciała JULIA, ale M. się trochę krzywi....
zobaczymy - najważniejsze żeby było zdrowe!!!
 
reklama
Do góry