reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

reklama
witam przyszle mamusie
no my jescze na 100% nie mamy wybranego imienia ale sie zastanawiamy dla chlopca gracjan lub oliwier a dla dziewczynki oliwia lub maja
ale jescze troszke czasu mamy
pozdrowionka:-)
 
My mieszkamy za granicą i wybraliśmy imiona które istnieją w dwóch językach i nam się podobają.
Jak będzie dziewczynka to Weronika.
Chłopczyk Franciszek zwany potocznie Franek :-D I ja coś czuje ze to będzie jednak mały Franuś :-)
 
Hołdując wielkim poprzednikom będzie Kazimierz (Wielki),Włodzimierz (Lenin), Zygmunt (Freud).
No gdyby sie zdarzyło,że płeć przeciwna to najpewniej Urszula.
 
u mnie Franciszek zdobył ogólną aprobatę a moja babcia jest wręcz przeszczęśliwa tak jej się podoba :) Weronika już wszystkim mniej , ale za to mi i mężowi najbardziej.
ale nikt złego słowa nie powiedział ani nikt sie nie odważył dać własnej propozycji. Ogólnie chyba wszyscy rozumieja ze to NASZA decyzja.
 
u mnie to raczej mówią, żeby były starsze imiona np. po prababci marysia czy po kims tam zosia ładne imiona ale nie w naszym stylu i delikatnie tłumaczymy nasze dziecko nasza decyzja :) i przyjmuja na luzie :)

hihi chyba, że za plecami cos mówią ;)
 
zapytalam wsumie, bo chcialam wiedziec, czy to moja rodzinka jakas taka nagle wyrozumiala sie zrobila, czy u was tez tak jest.. u nas nawet moi dziadkowie, a pradziadkowie babelka nic nie mowili na nasze typy, dziadek pokiwal glowa i powiedzial, ze ladnie i na szczescie latwe do zapamietania mu sie wydaja.. reszta tez nic nie mowila i nie probowala nam narzucac swojego zdania.. niop ale to dopiero poczatek, ciekawe jak bedzie dalej:-)
 
reklama
Fajne imiona.Ja na razie nie myślę.Byle było zdrowe i w terminie:tak:
Pewnie z czasem samo przyjdzie,tak jak z synem,po prostu wiedziałam,że Mikołaj i nikt nie mógł ze mną dyskutować:-p
 
Do góry