reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

reklama
Gabi a skąd twój synek bierze tak oryginalne imiona :confused:
Jest niesamowity :-)
U nas chyba jednak zostanie Marcel. Miał być wcześniej Eric ale mały Eryczek już się urodził w najbliższym naszym otoczeniu i nie chcieliśmy nadawać naszemu dziecku identycznego imienia. I tak spodobało się Marcel :-) I syneczek będzie miał pół imienia jak mamusia :-):-)
Ale jeszcze nikomu z rodzinki nie mówiliśmy o naszym wyborze. Tak na zaś. Co aby jak się znów coś odmieni :baffled: nie było dziko zmienić.
 
U mnie zostaje FILIP, zresztą tak jak to było planowane od wielu, wielu lat. Całą rodzina i znajomi już od początku wiedzieli, że tak ma być.
Nawet koleżanka wysłała mi teraz z PL śliczne śpioszki i kaftaniki z jego imieniem, więc tak raczej zostanie. :-)
 
U mnie zostaje FILIP, zresztą tak jak to było planowane od wielu, wielu lat. Całą rodzina i znajomi już od początku wiedzieli, że tak ma być.
Nawet koleżanka wysłała mi teraz z PL śliczne śpioszki i kaftaniki z jego imieniem, więc tak raczej zostanie. :-)
Chyba, że postanowi wam zrobić niespodziankę i będzie dziewczynką :d Wiem, że w tą stronę jest to rzadziej spotykane ale się zdarza :happy2:
 
Sebek i Maks fajne :-)

No właśnie skłaniam się ku Sebastianowi jak by miała być zmiana z Maksa... chociaż przyznam, że wcześniej mi się nie do końca podobało... w najgorszym razie zobaczymy naszego malucha i wtedy zdecydujemy - no chyba, że mąż sam podejmie decyzję w USC albo na kacu poda swoje imię :D
 
reklama
Moja najmłodsza siostra miała być Weroniką. Przez całą ciążę wszyscy się już przyzwyczaili, nawet jedna ciotka wyhaftowała taką szatkę do chrztu, a mój tata wrócił z USC z zapisem... Karolina :-):-):-) stwierdził, że nie mógł sobie przypomnieć, a to mu brzmiało najbardziej podobnie :-D:-D:-D

no i mamy Karolkę-fasolkę :tak:
 
Do góry