reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

A my jak byliśmy na urlopie to spotkaliśmy 10-miesięczną dziewczynkę o imieniu Ninka i taka była fajna, wesoła - hmm, mąż to już w zasadzie przekonany do tego imienia, a ja - sama nie wiem...może
 
reklama
U mnie jest pewien problem z imieniem dla chłopca, jakoś żadne nas nie zachwyca, najbardziej to chyba Maciek.
Za to dla dziewczynki już mamy a nawet nie jedno - Tola lub Marcelina (raczej to pierwsze). Zastanawiałam się czy nie będzie problemu z imieniem Tola, bo to właściwie zdrobnienie od Anatoli ale podobno rejestrują:tak:
 
U nas narazie nie jesteśmy pewni.W sumie to tylko raz rozmawialismy na ten temat.Dla dziewczynki podoba nam sie Zuzia albo Oliwia,a dla chłopca to Oliwier ale to pewnie sie jeszcze nie raz zmieni :sorry2:
 
hmmm mam już Liwię i cieszę się strasznie że to dość oryginalne imię niestety wszyscy na około robią z niej Oliwię ale jakoś to będzie ..... nie mam pomysłu na imię dla 2 dziewczynki aczkolwiek podoba mi się Hania ale mąż już za pierwszym razem wykluczył to imię ... dla chłopca Tobiasz ..... jakoś jeszcze nie mamy Tobiasza wśród znajomych ....
 
u nas na razie wszystko w fazie projektu, chociaz dla dziewczynki chciałam Tamara, ale mąż sie sprzeciwił ;/ wiec bedzie Amelka lub Emilka lub jeśli chłopiec to na razie wymślilismy Alexander lub Maxymilian.
Chcemy jednak jeszcze nabyc książke z imionami i przewertować, a nuż pojawi sie coś ciekawszego.
 
Ja tez na razie-byle zdrowe i w terminie..
Od zawsze chciałam mieć Klarę
teraz myslę tez nad Gają
no z z męskimi imionkami jakoś krucho:wściekła/y:Jaśków.Anosiów,Franków jest od liku..myślałam nad Jeremim:blink:Maxymilianie..ale widzę,że tu też popularny,czyli będzie wielu Maxi;)
podoba mi sie Leon-niestey jest już w rodzinie
a może coś podsunięcie jeszcze inspirującego:tak:
 
reklama
sama szukam inspiracji bo imionka mi sie zmieniają... ostatnio czytałam księgę imion... i chyba spytam sie mojej babci jakie imię jej sie podoba bo ona nadała mi imię i ono bardzo mi sie podoba :)
 
Do góry