reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

reklama
Ja w sobotę miałam proroczy sen :-) Śniło mi się ze to będzie dziewczynka i na imię daliśmy jej Oliwia :-) Nigdy nie rozpatrywaliśmy tego imienia , ale jak powiedziałam S. o śnie to mu się bardzo spodobało. I nawet doszliśmy do wniosku ze jeśli będzie chłopczyk to też pięknie Oliwier.
A jeszcze z dziewczęcych imion podoba mi się Sabina. To była babcia mego mężusia. Ale imię piękne jak dla dziewczynki.
 
Hej dziewczyny!! Ja to imiona dla dzidzi mam już dawno ustalone :-) , ale jak sie dowiem jaka jest płeć to może mi sie odmieni. A więc dziewczynka będzie Zosia ( po mojej najukochańszej babci no i teściowa też jest Zosia, wiec dwie osoby z rodzinki będą happy . A chłopiec to będzie Filip, to imię mojego mężulka z bieżmowania. Dla dziewczynki podobają mi się jeszcze Zuzia, Maja, Ala, ale dla chlopców to pomysłów brak.
 
tyle pięknych imion... szalenstwo sie nam zacznie jak będzie znana płec... ja już nie moge sie doczekac kiedy będę wiedziec :)
 
Mąż w pracy wymyślił Bartusia ;-) i jak rozmawiamy coś o maleństwie to mówi że Bartek- więc pewnie tak zostanie, choć mi się podoba Rafałek, nad dziewczynką nie dyskutowaliśmy ale ja myślę że Martynka będzie, bo w sumie Nasza Natusia miała być Martynką ale jakoś tok pod koniec ciąży mąż stwierdził że Natalia będzie i tak zostało :tak:
 
zaopatrzeni w ksiażkę"imię dla twojego dziecka" wspólnie doszliśmy do takich wniosków: dziewczynka będzie miała na imię Natalka a chłopczyk najprawdopodobniej Adaś:tak::tak::tak:
 
ja jestem pewna, że jeżeli to będzie dziewczynka to będzie Natalka nad chłopcem jescze sie nie zastanawiałam podoba mi sie Franio ale już nie Franciszek i jescze mam pare takich imion że zdrobniałe fajne są a tak to nie, ale coś czuje że bedziemy mieli chłopca i kiedyś trzeba będzie sie zastanowić :)
 
a mówicie do dzieci już? używając imion? ja na razie głaszczę brzusio i mówię raz jak do chłopca a raz jak do dziewczynki :)
 
Ja czasem mówię i przyłapuję się na tym że częściej mówię do dziewczynki, samo jakoś tak wychodzi, hihi. Ale czasem też mówię po prostu jak do maleństwa bez określania płci :-)
 
reklama
Ja z mężem planowaliśmy synka i częściej zdarza mi się mówić do brzusia w męskim rodzaju ale zaraz się łąpię że przecież to niewiadomo i się poprawiam, przeważnie po prostu mówię Dzidziuś.
 
Do góry