reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

głaszczę brzuszek i ...nadajemy imiona dla naszych maluszków :)

A

alka303

Gość
kochane kwietniówki przeczytałam,że jedna z was chce dac na imię swojej córci jak ja mam na imię - ula :) ucieszyłam sie z tego bo to piękne imię...ale i natchneło...
jak głaszczę mój brzuszek to mysle, że siedzi tam mały Maciuś lub Wojtek
a jak córcia to chyba Lena...
a jak Wy nazywacie swoje dzieci gładząc się po brzuszku?



 
reklama
hihi własnie doczytałam, żejedna z nas będzie miała Ulę! gratuluje slicznego imienia!
czekam na wasze pomysły :)



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:)
ja jeszcze myslałam nad Marysią ale mój mąż sie nie chce zgodzic... woli nowoczesne imiona, a jak wasi M. mają pomysły na imionka?
 
Ja na razie, czyli dopóki nie poznam płci, mówię Młoda lub Młody. :-)
Powoli myślę nad imionami... U nas problemem jest znalezienie uniwesalnego imienia. Mieszkamy za granicą i najlepiej żeby i po polsku i w innych językach imiona brzmiały tak samo. O ile dla dziewczynki jest sporo takich imion i kilka rozważamy: Marianna (po mojej babci), Maja, Amelia, o tyle z imieniem dla chłopca mamy problem. :szok: Jedyne jakie na razie mamy to Adam, ale nie bardzo mi się podoba. :no:
Chyby będę musiała przewertować jakiąś książkę z imionami. :-p
 
Dla dziewczynki Klaudia Marysia (drugie imie po Śp. mamie mojego M, która odeszła 2 miesiace przed poczeciem malenstwa)
Dla chłopca (chyba) Adaś
 
hej dziewczyny!

Ja również mam na imie Ula i jakos dawno nie słyszałam żeby ktos tak nazwał córeczke chociaż osobiście też podoba mi sie to imię:)

Ja bardzooooo bardzooooo bym chciałabym mieć córeczkę dla której imię już dawno jest nadane hiiiii cała rodzinka wtajemniczona że będzie LENA:))

A jeśli chłopczyk to napewno OLAF :)))

Mamy z mężem sentyment do rosyjskich imion (nasz synek ma na imię IGOR)
 
Ulki są bardzo fajne..hihi mam dwie koleżanki o tym imieniu..super dziewuszki:-):-)
A co do moich imion to mam cichą nadzieję, że będzie to dziewczynka i prawdopodobnie nadam jej imię Martynka ale jeszcze nie jestem w 100% pewna, co do chłopczyka to napewno Marcel albo Artur..ale poczekamy zobaczymy narazie jak to sobie żartuje moja szwagierka to w moim brzuszku siedzi sobie homo-niewiadomo hehe..
 
reklama
Moj mąż mieszka w Hiszpanii i uparł się żeby imię było polsko hiszpańskie. Myślę o Marisol czyli Maria słońce dla dziewczynki i Marcel dla chlopca niestety to dla chlopca nie podoba sie mojemu mezowi :((
 
Do góry