reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Globulki Augmentin kolor

latte art

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2019
Postów
65
Hej. Mam pytanie, czy znajdę na tym forum osobę która dostała do stosowania globulki robione w aptece z antybiotykiem augmentin? Jestem w 18t16d ciąży i jest to leczenie na grzyby i paciorkowce. Nie jest to jednak mój problem, a dokładnie chciałam zapytać czy ktoś zauważył zmianę koloru podczas ich stosowania. Mam je używać na wieczór i w nocy czy rano jak wstaje, mam na wkładce przeróżne kolory. Od jasno żółtego do ciemno pomarańczowego. W sumie wszystko dobrze ale czasem jest to taki rdzawy aż pod brazowy i czasem się zastanawiam czy ten lek nie powoduje jakiegoś plamienia czy brudzenia?
Wiem że to zagmatwane ale może ktoś będzie w stanie mi pomóc
 
reklama
Do góry