reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Główka malucha 5 miesięcy czarna kropka

smilestyle

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Grudzień 2017
Postów
42
Dzisiaj rano na główce synka zauważyłam taką malutką czarną kropkę. Wystraszylam się, jest sobota i nie wiem czy jechać na pogotowie, czy czekać do wtorku( mamy szczepienie) aby zobaczył to pediatra.
Czy macie pomysł co to może byc?
* rozważam pieprzyk bo tatuś małego ma ich mnóstwo, na twarzy, ciele
Ale z drugiej strony chyba dziwne miejsce na pieprzyk..
* czerwone ka karczku synuś ma od urodzenia
 

Załączniki

  • Capture+_2018-04-14-10-20-52-360x668.png
    Capture+_2018-04-14-10-20-52-360x668.png
    94,9 KB · Wyświetleń: 309
reklama
Dzisiaj rano na główce synka zauważyłam taką malutką czarną kropkę. Wystraszylam się, jest sobota i nie wiem czy jechać na pogotowie, czy czekać do wtorku( mamy szczepienie) aby zobaczył to pediatra.
Czy macie pomysł co to może byc?
* rozważam pieprzyk bo tatuś małego ma ich mnóstwo, na twarzy, ciele
Ale z drugiej strony chyba dziwne miejsce na pieprzyk..
* czerwone ka karczku synuś ma od urodzenia
Wygląda jak pieprzyk
 
Oczywiście warto pokazać pediatrze, bo może to być np. maleńki kleszcz, ale najbardziej prawdopodobny jest maleńki strupek (bo zmiana jest mocno wysycona, no i lokalizacja w miejscu gdzie ewidentnie główka styka się z podłożem) - znamiona u takich maluchów mogą się już pojawiać ale zazwyczaj (choć nie znaczy to że zawsze ;)) mają na początku jaśniejszy kolor.
 
Do góry