reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GLUCOPHAGE pomocy

Podbijam.

Czy któraś z Was dostała metformine mając niskie BMI, będąc szczupła, bez oponki na brzuchu itp.? Czy to prawda, że jest ryzyko wychudzenia?
 
reklama
Witam, dzięki Wam I forum zrobiłam sobie krzywe cukrową i insulinową i po 1,5 roku chyba znalazłam winowajcę, nam za wysoka insulinę i glukozie, dostalam Glucophage, powiedzcie wasze doświadczenia z nim, czy mogłyście się przy nim starać a jeśli tak to jak szybko się udało..
Ja najpierw miałam zastosować samą dietę o niskim IG (miałam wysoki cukier naczczo), nie czułam się do końca ok. Dostałam glucophage i po 3 miesiącach stosowania glucophage xr (plus oczywiście ww. Dieta) lekarz (ginekolog -endykronolog) powiedział że możemy działać. Udało się za pierwszym razem i Tobie też tego życzę z całego serca.
Ps. Przez wysoki cukier pierwsze niestety poroniłam ..😓
Powodzenia!;)
 
Do góry