reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GLUCOPHAGE pomocy

Judysska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Grudzień 2021
Postów
51
Witam, dzięki Wam I forum zrobiłam sobie krzywe cukrową i insulinową i po 1,5 roku chyba znalazłam winowajcę, nam za wysoka insulinę i glukozie, dostalam Glucophage, powiedzcie wasze doświadczenia z nim, czy mogłyście się przy nim starać a jeśli tak to jak szybko się udało..
 
reklama
Witam, ja biorę Glucophage od około pół roku przed staraniami. W ciążę zaszłam w lipcu przy pierwszym cyklu starań, choć akurat zawsze zachodziłam w pierszym cyklu. Glucophage biorę cały czas, a jestem teraz w 25 tygodniu ciąży. Od tygodnia dopiero powoli schodzę z dawki, tzn.biorę tabletkę co drugi dzień.
 
Ja zaszłam w ciążę i zaczęłam stosować metforminę w tym samym cyklu (pierwszy cykl starań) obecnie jestem w 14 tc i kontynuuję leczenie :)
 
Witam, ja biorę Glucophage od około pół roku przed staraniami. W ciążę zaszłam w lipcu przy pierwszym cyklu starań, choć akurat zawsze zachodziłam w pierszym cyklu. Glucophage biorę cały czas, a jestem teraz w 25 tygodniu ciąży. Od tygodnia dopiero powoli schodzę z dawki, tzn.biorę tabletkę co drugi dzień.

Ja zaszłam w ciążę i zaczęłam stosować metforminę w tym samym cyklu (pierwszy cykl starań) obecnie jestem w 14 tc i kontynuuję leczenie :)
A mi lekarz kazał natychmiast odstawić. Bo ponoć w ciąży brać nie można.
I efektem tego cukry na czczo mi wróciły do mega wysokich, mam cukrzycę ciążowa, dietę, a na noc insulinę...
 
Na mnie glucophage kiepsko działał i brałam siofor, ale chodzi chyba o metforminę jako taką. Faktycznie schudłam, zdrowie mi się poprawiło, zaszłam w ciążę, ale nie jestem pewna czy tylko od metforminy, bo dostałam też lek na wywołanie owulacji. Niemniej w pierwszym cyklu się udało. W ciąży brałam do 12 tygodnia i tak jak Blanny też musiałam brać insulinę.
 
Witam, dzięki Wam I forum zrobiłam sobie krzywe cukrową i insulinową i po 1,5 roku chyba znalazłam winowajcę, nam za wysoka insulinę i glukozie, dostalam Glucophage, powiedzcie wasze doświadczenia z nim, czy mogłyście się przy nim starać a jeśli tak to jak szybko się udało..
Mozesz brac i starac sie o dzidziusia,wrecz jest to zalecane, caly swiat bierze ,tylko w Pl ciagle sa lekarze ,ktorzy zakazuja czy kaza odstawiac.Ja bralam Metformine cala ciaze,w drugiej od 27 tc insuline.Wszystko ok.
 
reklama
Do góry