reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Glukoza wyniki

reklama
92-180-153 to są normy krzywej dla kobiet ciężarnych
Ja krzywa miałam robiona w 19 tygodniu i miałam 90-203-163 ....i mam mieć powtórzyć krzywa w przyszłym 23 tyg skierowanie do szpitala na oodzial ...ale najlepsze bo jak w domu sprawdzam cukier to mam dobry ...zobaczymy co będzie przy drugiej krzywej
 
Ja krzywa miałam robiona w 19 tygodniu i miałam 90-203-163 ....i mam mieć powtórzyć krzywa w przyszłym 23 tyg skierowanie do szpitala na oodzial ...ale najlepsze bo jak w domu sprawdzam cukier to mam dobry ...zobaczymy co będzie przy drugiej krzywej
Po co powtarzać ??
Ewidentnie jest cukrzyca. Dieta.
 
Ja krzywa miałam robiona w 19 tygodniu i miałam 90-203-163 ....i mam mieć powtórzyć krzywa w przyszłym 23 tyg skierowanie do szpitala na oodzial ...ale najlepsze bo jak w domu sprawdzam cukier to mam dobry ...zobaczymy co będzie przy drugiej krzywej
W życiu nie zgodziłabym się na kolejne obciążenie po 4tyg od poprzedniego.
 
Ja krzywa miałam robiona w 19 tygodniu i miałam 90-203-163 ....i mam mieć powtórzyć krzywa w przyszłym 23 tyg skierowanie do szpitala na oodzial ...ale najlepsze bo jak w domu sprawdzam cukier to mam dobry ...zobaczymy co będzie przy drugiej krzywej
Byłaś już u diabetologa czy tylko gin widział te wyniki? Kurcze nie wiem po co powtarzać jak tu ewidentnie wysokie przekroczenia i cukrzyca...
 
Nie ma czego powtarzać. Miałam dużo niższe wyniki od Ciebie na czczo i po godzinie a po 2 godzinach przekroczone zaledwie o 3.. to wystarczyło żeby stwierdzić cukrzyce ciążową.. od razu na pierwszej wizycie dostałam glukometr i zalecenie diety 😊
 
reklama
Po co powtarzać ??
Ewidentnie jest cukrzyca. Dieta.
Po co powtarzać ??
Ewidentnie jest cukrzyca. Dieta.
Ja od początku ciąży wsumie mam dietę i się odżywiam raczej poprawnie ...wiec dla mnie jest to zrozumiałe to powtórzenie krzywej tym bardziej ze byłam na prenatslnych i profesor tez chciał skierować mnie do szpitala na powtórzenie badania. ... i mój ginekolog wsumie potwiwrdzil wersje profesora ... do kolejnego badania mam przestrzegać diety cukrzycowej i po drugim badaniu będzie decyzja co robimy ...jak sprawdzam cukier na czczo i po posilkach to mam ok żadnych przekroczen ...wiec ta krzywa wyszła mega dziwna
 
Do góry